05.02.2020 r.
28.01.2020 r.
05.02.2020 r.
Nie zamontowałam jeszcze lampy z funkcją zdalnego przyciemniania ,wiec nie mogę jej dostatecznie ocenić , jednakże w momencie zakupu nie mogłam się skontaktować z Waszym doradcą ,telefon był ciagle zajęty i nikt nie oddzwaniał .
Chciałam zakupić równocześnie pilota do lampy ale nie miałam pewności , że to dobrze zrobię .
W związku z powyższym nie mogę narazie wystawić Wam najwyższej noty.
Dostateczny

Liderlamp.pl odpowiada: 06.02.2020 r.
Dzień dobry, dziękujemy za opinię każda opinia jest dla nas bardzo ważna Przykro mi, że zakup nie był tak jak powinno być Będziemy nadal pracować tak, żeby wszyscy klienci byli zadowoleni i błędy zostały poprawione. Dziękujemy za zrozumienie i ponownie przepraszamy Pozdrawia zespół Liderlamp.pl

01.02.2020 r.
23.01.2020 r.
01.02.2020 r.
zle zapakowany towar ,pekniecia 2 kloszy
Dostateczny

Liderlamp.pl odpowiada: 04.02.2020 r.
Dzień dobry, dziękujemy za opinię każda opinia jest dla nas bardzo ważna Przykro mi, że zakup nie był tak jak powinno być. Dział reklamacyjny oczekuje na Pana odpowiedź reklamacja #321158 Dziękujemy za zrozumienie i ponownie przepraszamy Pozdrawia zespół Liderlamp.pl

20.11.2019 r.
07.11.2019 r.
20.11.2019 r.
Produkt ok, chociaż nie do końca opisany, jedno powiadomienie o realizacji, za to kurier niezbyt elastyczny, skoro bez pobrania, to niech sobie klient sam odbierze...
3.33
Dostateczny

Liderlamp.pl odpowiada: 21.11.2019 r.
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za opóźnienie z doręczeniem przesyłki. Będziemy nadal pracować tak, żeby wszyscy klienci byli zadowoleni i błędy zostały poprawione. Dziękujemy za zrozumienie i ponownie przepraszamy Pozdrawia zespół Liderlamp.pl

26.04.2019 r.
17.04.2019 r.
26.04.2019 r.
rozczarowałam się, bo nie ma możliwości samodzielnego ustawienia czasu świecenia lampki. Jest tylko ustawienie fabryczne.
Dostateczny

Liderlamp.pl odpowiada: 26.04.2019 r.
Dzień dobry, przykro mi, że zakup nie był tak jak powinno być Towar można oczywiście zwrócić w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Dziękujemy za zrozumienie i ponownie przepraszamy Pozdrawia zespół Liderlamp.pl

18.04.2019 r.
10.04.2019 r.
18.04.2019 r.
Uwaga na produkty z Liderlamp. Kupiłem plafon przeceniony o 500 zł. Na pytanie czy jest on w jakiś sposób uszkodzony sprzedawca zapewniał, że jest to pełnowartościowy produkt, a przecena to jest tylko dobra okazja. Okazało się, że plafon był zagięty z jednej strony. Uszkodzenie raczej na 99 nie powstało w transporcie (zbyt gruba blacha).
Dostateczny

Liderlamp.pl odpowiada: 24.04.2019 r.
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za komplikację. Prosimy o skontaktowanie się z działem reklamacyjnym: https://www.liderlamp.pl/formularz-kontaktowy/?sel3 Dziękujemy za zrozumienie i ponownie przepraszamy Pozdrawia zespół Liderlamp.pl