Sklep Farmona - kosmetyki naturalne- Logo - Opinie

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne
Opinie:

Opinie (56) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (977)

4,96
Bardzo dobry

znak jakości
Ważny

Obejmuje Ochronę Kupującego

Ważny od: 21 sty 2016
Znak jakości oznacza wiarygodnych sprzedawców internetowych.
Sklep Farmona - kosmetyki naturalne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione
  • Zweryfikowana tożsamość

Trafność
PF
20 sty 2024
 Opinia zweryfikowana
Dobre produkty, zamówienie zrealizowane szybko, towar zgodny z zamówieniem, dobrze zabezpieczony w wysyłce + próbki kosmetyków - dziękuję :-)
18 sty 2024
Polecam sklep :-)
29 gru 2023
25 lis 2023

Świetne naturalne kosmetyki.

Bardzo dobre kosmetyki zwłaszcza do pielęgnacji włosów. Polecam szampon z bursztynem do pielęgnacji włosów brązowych.
13 gru 2023
1 gru 2023
29 lis 2023
13 cze 2023
 Opinia zweryfikowana
Strona zakupowa działa bardzo poprawnie, system płatności i wyboru adresu jest doskonały. Aplikacja pamięta adres i numer paczkomatu, co bardzo ułatwia i usprawnia finalizację zakupu. Inne firmy mogą się od Państwa uczyć.
9 lip 2023
 Opinia zweryfikowana
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Produkty dobrej jakości, choć na pewno nie są tanie :-( Niektóre rzeczy w ciągu w lat (2021-2023) zdrożały niemal dwukrotnie.
30 wrz 2023

Wszystko ok, ale drogo

Wszystko ok. Polecam. Jedno co martwi - to bardzo szybki wzrost cen w ostatnich miesiącach. Zaczynam szukać tańszych alternatyw.
1 lis 2023

Produkty Farmona

Wszystkie produkty są w przystępnej cenie, bardzo dobrej jakości, żele pod prysznic i olejki bardzo ładnie pachną.Polecam!!!
7 kwi 2023
 Opinia zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolona wszystkie produkty, które u Państwa kupiłam przypadły mi do gustu, przystępna cena odaz wydajność.
10 sie 2023
 Opinia zweryfikowana
Bardzo dobry opis produktów, informacja o wysyłce, szybka dostawa, artykuły dobrze zapakowane.
15 lis 2023
 Opinia zweryfikowana
Bardzo Dobry POLSKI PRODUKT w super cenie . Obsługa na MEGA WYSOKIM POZIOMIE i szybka dostawa .
25 paź 2023

Do włosów i ciala

Produkty, które kupuję mam już przetestowane, są dobre a nawet b. dobre. Chętnie wrócę po zakupy