Certyfikat dla Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 169 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 257 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Uwielbiam robić u nich zakupy Mam swoje ulubione kosmetyki prosto od producenta, w dobrej cenie, wysyłka expresowa i w dodatku opcja "Paczka w RUCHu" jest niewiarygodnie tania. Dzięki próbkom testuje nowe kosmetyki i przekonuję się do nich co raz bardziej. Co tu dużo mówić- to już moje któreś z kolei zakupy u Farmony- polecam w 200

Polecam ten sklep
Bardzo dobry

"paczka w ruchu" - dostawa nieco wydłużona
4.67

Super

Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z obsługi szybko i sprawnie

nie mam zastrzeżeń
4.67
Bardzo dobry

Korzystałem pierwszy raz. Jestem zadowolony.

nie mam uwag :-)
Bardzo dobry

Cudowne kosmetyki, dostawa szybciej niż można się spodziewać, zawsze z prezentami. Polecam
Bardzo dobry

Miła i szybka obsługa. Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Kosmetyki jak zwykle najlepszej jakości. Miło, że firma dba o zapoznanie się klienta z innymi produktami wysyłając próbki. :)
Bardzo dobry

Uwielbiam kosmetyki firmy Farmona. Efekt prawie natychmiastowy. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Polecam każdemu, bardzo duży wybór. Ekspresowa wysyłka. Towar najwyższej jakości.
Bardzo dobry

Wszystko na najwyższym poziomie towar,dostawa i oczywiście obsługa.

Szybka dostawa, gorąco polecam
Bardzo dobry

Szybka realizacja zamówienia, kosmetyki wysokiej jakości w dobrej cenie, pani w kiosku miła i uprzejma. Dziękuję.

POLECAM 100 PEWNOŚCI
Bardzo dobry

Świetnie zapakowane szklane opakowania, nawet gdyby paczkę ktoś upuścił to zawartość byłaby bezpieczna. Dorzucono sporo próbek.
Bardzo dobry

Kosmetyki bardzo dobrej jakości. Polecam.

szybko,profesjonalnie i na temat
Bardzo dobry

Jakość towaru, krótki termin dostawy, tani transport, łatwy odbiór, to wszystko składa się na wysoką ocenę. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam. WK

Firama do plecenia
Bardzo dobry

Zamówione kremy spełniają moje oczekiwania. Otrzymane w prezencie próbki są przydatne w podejmowaniu decyzji o zakupie nowych produktów. Bardzo za . nie dziękuję. Czas oczekiwania na realizację zamówienia bardzo krótki. Odbiór przesyłki wygodny. Na pewno będę częściej korzystać z tej formy zakupów. Serdecznie pozdrawiam. W.K.
Bardzo dobry

Wszystko na wysokim poziomie. Jak serwis, tak i dostawa (dpd). Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Seria do stóp rewelacyjna. Świetna jakość polskich produktów, za bardzo przystępną cenę. Polecam.
Bardzo dobry

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Jasne i zrozumiałe informacje. Szybka realizacja zamówienia. Duży plus za paczkomaty InPost. Artykuły opracowane z dbałością i starannością.Nie alergizują skóry, bo skład kosmetyków jest bezpieczny i przyjazny skórze. Produkty bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Niedoceniane przez sprzedawców poprzez umieszczanie ich w mało eksponowanych miejscach.
Bardzo dobry

Bez zastrzezeń . Towar zgodny z opisem przesyłka na czas .
Bardzo dobry

Kocham ich kosmetyki Szczególnie te do włosów, towar wysyłają szybko, a nawet paczka zamówiona do kiosku RUCH'u dociera w 2 dni. To moje kolejne zakupy, ale z pewnością nie ostatnie.

Bardzo dobry

Świetne kosmetyki do suchych i kręconych włosów.

suuper
Bardzo dobry

Brak wystawionych produktów w związku z czym wydłużony czas realizacji zamówienia. W przeszłości zawsze dodawane próbki- tym razem brak.
Jestem trochę zawiedziona.
3.67
Dobry

Świetne kosmetyki, dostawa szybko i bez problemów, zawsze z gratisami. Zdecydowanie polecam

Bardzo dziękujemy !

po raz kolejny udany zakup, polecam.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 13.06.2017 r.
Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie !

same pozytywy : )

Dziękujemy !

Super obsługa szybka dostawa. Dziękuje :)

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 13.06.2017 r.
My również dziękujemy i zapraszamy ponownie !

Szybko, sprawnie. Polecam

Bardzo dziękujemy !

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne opinie klientów

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2016 r.

Kontakt
Jugowicka 10c
30-443 Kraków
Polska
katarzyna.stanuch@farmona.pl
Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sprzedawca
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443 Kraków
Polska
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000129408
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Maria Waliczek
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Sklep Farmona - kosmetyki naturalne.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie