ielm.ro- Logo - reviews

Excellent

Top positive review

Oct 3, 2023
 Verified review
Faptul ca pentru a schimba un produs trebuie sa 1) platesti curierul pentru a returna comanda initiala, 2) comanzi alta masura, 3) stai cu banii comenzii initiale blocati, 4) platesti alt curier pentru cea de-a doua comanda, este un proces mult prea costisitor, tinand cont de pretul produselor, dar si de faptul ca majoritatea magazinelor online ofera livrare gratuita pentru comenzi de peste 100-150 de lei.

Top negative review

Oct 15, 2023
 Verified review
Totul este la superlativ, cu excepția unui aspect : fac comandă de 400 lei și mai plătesc transport. Păi nu vă supărați, sunteți singurii cu care pățesc așa ceva. La fel, retur la comandă mare, tot eu îl plătesc. Consider că sunteți o firmă serioasă, cu comenzi suficiente încât să vă permiteți transport gratuit să zicem la peste 150-200 lei.

Reviews for ielm.ro

Filter
 Sort by
Relevance
Mar 17, 2024

recomand

Calitatea materialului foarte buna, calduros, impermeabil, lucrat foarte bine, modelul ca in poza.
Mar 18, 2024
Dragă client, În primul rând, vrem să vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit experiența și vă asigurăm că echipa iELM va continua să vă ofere cele mai bune articole pentru aventurile celor mici! O zi minunata! 😊❤
Mar 20, 2024
 Verified review
Calitate produselor foarte bună. Livrare rapida. Produs conform așteptărilor. Recomand cu drag.
Mar 21, 2024

Recomand

Material calitativ. Foarte bune salopetele pt inceput de primavara si toamna, practice.
Mar 20, 2024
 Verified review
Copilul a facut baie la propriu un balti si nu s a udat absolut deloc!!!! Magic!!!
9 days ago
 Verified review
Fast and easy for purchasing quality products
TD
Tudorel D.
CONSTANTA

reliable on-line shopping

very nice product, fits well, fast delivery
4 days ago
8 days ago