Magical Shoes - Barefoot shoes- Logo - Opinie

Magical Shoes - Barefoot shoes
Opinie:

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (354)

4,79
Bardzo dobry

znak jakości
Ważny

Obejmuje Ochronę Kupującego

Ważny od: 26 sie 2019
Znak jakości oznacza wiarygodnych sprzedawców internetowych.
Magical Shoes - Barefoot shoes spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione
  • Zweryfikowana tożsamość
  • Szyfrowana transmisja danych
  • Przejrzysty proces składania zamówienia

Ochrona Kupującego Trusted Shops

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 2500 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

najbardziej pozytywna opinia

25 paź 2023
 Opinia zweryfikowana
Uwielbiam moją kolekcję butów od Magical Shoes. Moje palce mają dużo przestrzeni, podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu mogę przetaczać w pełni stopy podczas chodzenia, a jednocześnie podeszwa chroni moje stopy. Bardzo dobrze czuję podłoże i mogę z zamkniętymi oczami rozpoznać po czym chodzę. Po dwóch miesiącach chodzenia moje stopy są odczuwalnie bardziej rozluźnione, a moje łydki są o wiele mniej napięte. Polecam!

najbardziej krytyczna opinia

8 dni temu
 Opinia zweryfikowana
Chciałabym w końcu otrzymywać swoje zamówienie zamówiłam buciki dla Synka i nadal ich nie ma żarty sobie robicie z ludzi. To przykre . Ile można na buty czekać…

Opinie nt. sklepu Magical Shoes - Barefoot shoes

Filtruj
 Sortuj
Trafność
28 mar 2024
 Opinia zweryfikowana
Najwygodniejsze buty jakie mialam. Mam: - czarne sportowe-super na co dzien,chodzę w nich w pracy, wygladaja zupelnie normalnie -baleriny czarne i cieliste-super -czarne botki zamszowe -alaskany Buty sa z bardzo miękkiej skóry. Mam rozmowy ar stopy 25 cm i rozmiar 39 jest dobry, mam stopy szerokie,ale o malej objętości. Na zimę wzięłam rozmiar 40 i sa nadal duże- chyba,ze włożę gruba skarpetę Polecam!!!
28 mar 2024
 Opinia zweryfikowana
przemiła Pani z infolinii. Zależało mi na szybkim wysłaniu paczki i na drugi dzień już miałam. (dziękuje ). Buty niesamowite, kupuje kolejny raz. Jedynie co mogę się doczepić , to zawsze jak coś chce kupić to nie ma rozmiaru. Dla Was plus, ale nie dla mnie. :(
11 kwi 2024
 Opinia zweryfikowana
Fajne buty, wygodne zakupy i zwroty, już nie pierwszy raz kupuję i po raz kolejny jestem zadowolona. Polecam!
12 dni temu
 Opinia zweryfikowana

Buty magiczneW końcu buty idealne dla mojej…

W końcu buty idealne dla mojej stopy.Mam już 2 pary i uwielbiam je. SĄ WYGODNE JAK kapcie.polecam!!!!
10 dni temu
 Opinia zweryfikowana
Najwygodniejsze buty, jakie kiedykolwiek miałam. Aż nie chce się ich zdejmować.
11 kwi 2024
 Opinia zweryfikowana
Sandałki są świetne. Dzieci po założeniu bucików nie chciały ich zdejmować.
9 dni temu
 Opinia zweryfikowana
Bardzo dobra obsługa. Polecam znajomym.
6 kwi 2024
ARTYKUŁ BUTY OK SPRAWNA I SZYBKA WYSYŁKA
12 kwi 2024
 Opinia zweryfikowana
Jestem zachwycona butami moj synek tez
7 dni temu
Bezproblemowe anulowanie zamówienia
30 mar 2024
 Opinia zweryfikowana
Szybka sprawnie u bez problemów
5 dni temu
Szybka realizacja zamówienia.
9 kwi 2024
Ulubione buty naszej 3 latki🤩
1 kwi 2024
Wygodne, miękkie, elastyczne.
5 dni temu
 Opinia zweryfikowana
Niech stopy rosną w siłę!
4 dni temu
buty są bardzo wygodne