Certyfikat dla matanalata.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 33 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 61 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Balkon z matą wygląda zupełnie inaczej :). Polecam :)
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem, materiał bardzo dobrej jakości, niestety zignorowano prośbę o dostarczenie przesyłki w podanych godzinach( jedyny zarzut )
Bardzo dobry

Towar najwyższej jakości - godny polecenia. Mały minus za termin dostawy. Brakuje na stronie informacji, że dostawa potrwa około 10 dni.
Ogólnie Polecam

Dobra jakość towaru
Bardzo dobry

Wszytko w jak najlepszym porządku... Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i rzetelna obsługa... Polecam
Bardzo dobry

Towar jest ok. Termin dostawy zgodny z opisem ale powinien być krótszy

Wszystko OK.
Bardzo dobry

Trochę miękkie tworzywo delikatnie się deformuje na długiej balustradzie ale nie jest źle.
Bardzo dobry

Polecam wszystkim. Mata świetnie wycięta na podany wymiar pasuje i ładnie się prezentuje.
Bardzo dobry

wszystko super ,towar ok.
Bardzo dobry

Pozostawiam bez komentarza ponieważ jeszcze do dnia 27.06 nie zrealizowano mojego zamówienia nr 11623
1.00
Niedostateczny

polecam
Bardzo dobry

nie otrzymałem jeszcze zamówionego towaru

Super sprzedawca

wszytko ok
Bardzo dobry

Sklep nie wysłał zamówienia w całości i nie poinformował o tym. Być może to zeykłybłąd ludzki. Po zgłoszonej reklamacji wszystko natychmiast dosłano bez zbędnej zwłoki i problemów.
Dobry

Długi czas oczekiwania. Brak kontaktu firmy z klientem w przypadku przedłużenia się terminu realizacji. Po kontakcie telefonicznym w sprawie zamówienia, obiecano kontakt w celu podania detali dotyczących realizacji zamówienia. Niestety nikt nie oddzwonił.
2.33
Mierny

Bardzo sprawna obsługa, towar bez zastrzeżeń, polecam.
Bardzo dobry

Polecam, szybko, sprawnie i rzetelnie.

OK_OK.
Bardzo dobry

Polecam.Mata zgodna z oczekiwaniami.
Bardzo dobry

Trochę za długi czas oczekiwania na przesyłkę,przydałoby się nad tym popracować.Zamówiona mata super jak i detale do niej.Wszystko w najlepszym porządku,miły kontakt.Polecam.
Bardzo dobry

super piękna mata, jestem bardzo zadowolona. ładniejsza niż na zdjęciach. Długo szukałam maty z technorattanu. ta jest idealna zwymiarowana.wygląda super. polecam każdemu kto chce zasłonić balkon

oki
4.00
Dobry

Trochę za długi czas realizacji
3.67

Wszystko OK.
Bardzo dobry

Czas oczekiwania dłuższy niż podany w zamówieniu

super mata
Bardzo dobry

Mata bardzo dobrej jakości.

Wszystko super

Szybko i solidnie

Jestem zadowolony
4.50
Bardzo dobry

Towar jest dobrej jakości. Sklep musi popracować na przyspieszeniem realizacji zamówien.

matanalata.pl

matanalata.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 09.01.2014 r.

Kontakt
IGNATKI 40/5
16-001 KLEOSIN
Polska
progresja1@progresja.eu
matanalata.pl

Sprzedawca
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "PROGRESJA" T.W.R. Walentynowicz S.J.
IGNATKI 40/5
16-001 KLEOSIN
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Wojciech WALENTYNOWICZ
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z matanalata.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie