Certyfikat dla materassi.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 10 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 83 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

materac jest najlepsza rzeczą jaka kupiłam w życiu...już go nie oddam .. śpi się wygodnie... wstaję wyspana.. zasypia szybko... a docenia wtedy gdy śpię w innym łózku.. tzn. w hotelu..u znajomych ...polecam

Wszystko ok.
Bardzo dobry

Fachowe podejście, profesjonalna pomoc w wyborze optymalnego materaca.
Bardzo dobry

Bardzo dobrze dobrany materac,w końcu przestały boleć nas plecy :). Fajny kontakt sprzedawcy od doboru po odbiór materaca. Gorąco polecamy
Bardzo dobry

Goraco polecam szybka i bezproblemowa realizacja oraz bardzo mila obsluga ;)
Bardzo dobry

Polecam materace tej firmy, pierwsze wrażenia pozytywne jeżeli chodzi o innowacyjność sposobu pakowania do transportu. Jeżeli chodzi o walory użyteczne to na razie wszystko OK. Może cena jest trochę zaporowa dla mniej zamożnych klientów ale do decyzji zakupu trzeba dojrzeć. Ale za to jaki wybór Również możliwość szybkiej porady i zasięgnięcia opinii fachowca też nie jest bez znaczenia
Bardzo dobry

W salonie zakupiłam poduszki, kołdrę i materace. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Uważam, że konsultant stanął na wysokości zadania. Każdy z elementów został perfekcyjnie dopasowany i w końcu dobrze się wysypiam :) Zachęcam do kontaktu i zakupu w salonie materassi.
Bardzo dobry

Świetny sklep,przyjazna,życzliwa i kompetentna obsługa,z czystym sercem można polecić.
Bardzo dobry

jestem bardzo zadowolona zamówiony materac miałam następnego dnia. Bardzo miła obsługa oraz pomoc w wyborze produktu.
Bardzo dobry

Zakupione materace termoelastyczne Verona Taro spełniły oczekiwania całej rodziny, niesamowicie pozytywnie wpłynęły na komfort spania. Wybór tego produktu zawdzięczamy bardzo miłej i sympatycznej obsłudze sklepu. Rzetelna informacja na temat produktów, fachowe doradztwo i dbałość o klienta to wizytówka tego sklepu. Bardzo polecam sklep i obsługę. Monika z Wadowic.

materassi.pl

materassi.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.06.2014 r.

Kontakt

Materassi Jarosław Marszałek
Żywiecka 165
43-365 Wilkowice
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Jarosław Marszałek
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z materassi.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie