Opinie o vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 662 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 10 281 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Zamówienie złożyłam 3 września, do dziś (24 października) nie zostało wysłane. Nie przestrzegają prawa, nie respektują warunków umowy, zapisów w swoim własnym regulaminie, w którym jest mowa, iż czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 30 dni. 2 miesiące czekania na zamówione produkty - to nawet z Chin szybciej wysyłają, zresztą oni też mają chińskie badziewie.Nie polecam, a wręcz odradzam
Niedostateczny

Zamówienie złożone 3 września, w trakcie składania zamówienia informacja, że data wysłania zamówienia to 15 września. W regulaminie mają, że czas wysyłki wynosi od 1 do 30 dni. Dziś mamy 24 października zamówienia nie mam. Karygodne Permanentnie lekceważą klienta Zdecydowanie odradzam Gdyby można wystawić zero - wystawiłabym nawet poniżej zera

Dostawa zgodna z opisem
4.00
Dobry

OSZUSTWO - tak najlepiej można określić sklep vubu.
Dostawa towaru: 6 tyg.,zwrot pieniędzy:sklep vubu "zapada się pod ziemię"
Nie ma możliwości skontaktowania się ze sklepem:
tel 503 854 757 (od 17.10.zawieszono infolinię)
mail:vubu.sklep@gmail.com, biuro@vubu.pl, darned@multihurt.eu - pozostają bez odpowiedzi
Działanie sklepu jest nieuczciwe,skandaliczne-usuwają moje komentarze ze strony sk
Niedostateczny

wciąż czekam na zwrot pieniędzy..
Mierny

Na przesyłkę czeka się ponad miesiąc. Zamówienie złożone na początku sierpnia musiało zostać rozbite na dwa, doszło w drugiej połowie września, po czym na drugi dzień wysłali drugą część zamówienia i to za pobraniem w całości do opłacenia mimo iż sukienka była opłacona. Na maile odpowiadają bardzo długo, czas oczekiwania na infolini ponad 1h. Zero kontaktu. Nie polecam.
Mierny

Brak kontaktu z pracownikami i ze sklepem, wysyłka 60 (???) dni po terminie, ubrania które przyszły : złe jakościowo, nieobszyte, wykonane z innych materiałów i w nieprawidłowych rozmiarach (chciałam XS dostałam XL)

TRAGEDIA Nigdy więcej.
Niedostateczny

Od ponad miesiąca walczę z nimi o zwrot pieniędzy, na maile nie odpisują, dodzwonienie do nich graniczy z cudem. NIE POLECAM
Niedostateczny

NIE POLECAM.Kuszą promocjami a po złożeniu zamówienia i nie daj Boże zapłaceniu z góry czeka się miesiącami na przesyłkę (mimo że czas oczekiwania był 24h) potem pół roku czeka się na zwrot pieniędzy. Telefonu nie odbierają.Jakość towaru marna.Ich najnowsza metoda wyłudzania pieniędzy to wysyłanie maila po złożeniu zamówienia, że mieli błąd systemu i jednak towaru nie mają i czekaj na zwrot kasy.
Niedostateczny

Na przesyłkę czekałam ponad 1,5 miesiąca, ZERO, powtarzam ZERO kontaktu z ich strony tytułem jakichkolwiek zamówień.
Mierny

Zostałam oszukana przez ten sklep,pomimo próśb nie chcą zwrócić pieniędzy. W poniedziałek idę z mężem do sądu, niechcą polubownie to załatwimy to inaczej. Ostrzegam innych. Ja już przestaję ich prosić. Teściu jest sędzią i obiecał mi to załatwić w szybkim tempie.Z początku nie chciałam go angażować ale mus to mus. To będzie ich drogo kosztować.

Niedostateczny

ta firma to jakaś kpina. Miesiącami czeka się na przesyłkę, a potem miesiąc dopraszania się o swoje pieniądze. żenada
Niedostateczny

Odradzam kupowanie w VUBU Czekałam 3 miesiące na paczę, następnie zostałam oszukana finansowo przez tą firmę
Mierny

Po raz kolejny nie dotrzymują warunków umowy. Zamówienie złożone 25 czerwca, dziś 28 lipca i ani słychu ani widu. Mimo kilkudziesięciu prób nie udało mi się dodzwonić. Nie polecam - czekać na zamówiony towar ponad miesiąc - porażka. Na stronie sklepu same pozytywne opinie, te prawdziwe są usuwane.Dziwię się, że ten sklep jeszcze funkcjonuje.
Niedostateczny

Wszystko zgadza się jak na zdjęciu
Bardzo dobry

Sukienka absolutnie niezgodna ze zdjęciem, dostałam jakąś chińską szmatę w rozmiarze 3x większym niż wymiary podane na stronie.
Kontakt ze sklepem naganny, można dzwonić tygodniami o różnych porach - na darmo.
Nigdy więcej zakupów w tym sklepie.
Niedostateczny

Kiedyś lubiłam kupować w Vubu. Teraz jest to mój największy koszmar. Zwrot towaru w marcu, jest lipiec- do teraz nie odzyskałam gotówki. Brak kontaktu ze sklepem. Porażka. Nie polecam.
2.33
Mierny

Sprzedają towar którego nie posiadają. Przyciągają wysyłkę w nieskończoność. Jak dla mnie DNO. SZCZERZE NIE POLECAM
Niedostateczny

Po pierwsze przekładanie czasu wysyłki (nawet parę razy) i i tak niewysłanie w czasie obiecanym w mailu. Nikt nie bierze uwag pod uwage (wpisywanych podczas składania zamówienia w odpowiednie pole). Nie ma zadneg kontaku ze sklepem (email). Po zwróceniu towaru nie otrzymałam jeszcze zwrotu środków na konto.
Pierwszy i ostatni mój zakup w tym sklepie internetowym.
Niedostateczny

Sukienki śliczne, ale obsługa sklepu beznadziejna. Zwrociłam sukienki, które na mnie nie pasowały i czekam na zwrot pieniędzy już miesiąc. A przesylki na pewno dotarły. Nikt nie odpowiada na maile, a dodzwonić się to graniczy z cudem. Nigdy więcej nic już tam nie zamówie. Brak szacunku dla klienta. Po weekendzie wysyłam przedsądowe wezwanie do zapłaty...
2.33
Mierny

MASAKRA 1,5 miesiąca czekania na produkt. Potem miesiąc czekania na zwrot pieniędzy. Nie odpisywali na maile. Bomberka miała inne kolory niż na zdjęciach. Mocno podkoloryzowane zdjęcia. Poza tym pomimo dokładnego wymierzenia była dużo za duża. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie.
Niedostateczny

Totalne olewanie klienta. Przy produkcie widniała informacja, że czas oczekiwania wynosi 18 dni. Towar zamówiony 17.04.17- informacja po zakupie - produkty zostana wysłane najpóźniej 5 maja. Po tym terminie i kilku e-mailach odpisali, że mają opóźnienie w bluzce i że towar wyślą 18 maja. I dalej nic. Po kolejnych e-mailach dostaje informacje, że ubrania wyślą 9 czerwca, bo mają opóźnienie sukienki
Mierny

zamówienie złożyłam 16 czerwca, przy zamówieniu zwracałam uwagę, żeby nie czekać długo na przesyłkę, wybierałam towary, które wg podanej inf. były dostępne, podczas składania zamówienia otrzymałam inf., że wysyłka w ciągu 24 godz., i co? mamy 20 czerwca a zamówienia nie mam. totalne lekceważenie klienta
Niedostateczny

Sklep VUBU jest dość tanim sklepem i jakość ubrań jest całkiem dobra. Natomiast czas oczekiwania na przesyłkę jest tragiczny Przybliżony termin wysyłki podany przez sklep był o 3 tygodnie wcześniej, niż faktycznie miało to miejsce. Czekałam na przesyłkę dokładnie 44 dni (-od momentu zrobienia przelewu). Poza tym niestety nie było możliwości skontaktowania się ze sklepem telefonicznie.
Mierny

Odzież, którą otrzymałam była zgodna z opisem. Jednak sklep nie wywiązał się z tego, co obiecywał. Zamówienie było złożone 6 kwietnia. Dostałam 4 powiadomienia o opóźnieniu wysyłki. W efekcie dotarła ona dopiero 31.05 (zamiast 21.04). Na prośby o rozdzielenie przesyłki, otrzymywałam odpowiedź, że tak, ale za osobną opłatą, którą sama mam ponieść. To były raczej moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
Mierny

Sukienka jest super;) wymiary zgadzaja sie z podanymi. Jestem bardzo zadowolona z zakupy i napewno polecam bo jest przesliczna;)
Bardzo dobry

Jak zawsze zakupy na Vubu to przyjemność. Jestem zadowolona w 100 z zakupionego towaru i szybkiej realizacji zamówienia.
Bardzo dobry

NIGDY WIĘCEJ Zamówiłam bomberkę- miała iść 14 dni, szła 2 miesiące. Przyszło rozczarowanie, rozmiar M pasuje na XXXXL według mnie, kolory nie te... Pokusiłam się o wymianę no i zaczął się koszmar. Na maile nikt nie odpowiadał, zanim udało mi się do nich dodzwonić minęło 65 MINUT PARANOJA Jak dla mnie to był ostatni zakup w tym sklepie i będę odradzać zakupy wszystkim znajomym...

POLECAM
Bardzo dobry

Sukienka bardzo fajna - zgodna z opisem. Ponadto szybka przesyłka. Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Złożyłam zamówienie 22 kwietnia. Towar otrzymałam 9 czerwca. Strasznie długi czas oczekiwania, jednak informacje o przesunięciu terminu wysyłki dostałam kilka razy, oferowano mi dodatkowy rabat na kolejne zamówienie, miałam tez możliwość rezygnacji z zamówienia. Zrezygnowałam z jednej rzeczy i otrzymałam zwrot pieniędzy na konto - po upomnieniu się. Bomberka zgodna z opisem i zdjęciem, super :)
4.33
Dobry

Sukienka zgodna z opisem i szybka dostawa
Bardzo dobry

Świetny kombinezon, materiał bardzo dobrej jakości, bardzo dobre wykonanie :)
Przesyłka wręcz ekspresowa ;)
Bardzo dobry

za długi czas czekania na paczke , nie odpowiadanie na maile ze strony firmy,nie mozna sie do firmy dodzwonic, sukienka bardzo ładna
2.67
Dostateczny

Sukienka bardzo ladna, przesylka ekspresowa, polecam w 100
Bardzo dobry

Towar zamówiłam 19 kwietnia , od tego czasu 3 razy zmieniany był termin dostawy.Kontaktu ze sklepem brak ,nikt nie odbiera telefonu , na wiadomosci tez nikt nie odpowiada . Nie polecam zdecydowanie
Niedostateczny

Minus- Długi czas oczekiwania.
4.67

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie