Opinie o vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie jednej oceny zebranej za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
vubu.pl ma 10 295 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Data publikacji
Data zamówienia
10.10.2018 r.
Otrzymałam zamówiony towar, nic nie pasowało, bo tabela rozmiarów na stronie to nieporozumienie. Zwróciłam ubrania i zaczęła się walka o moje pieniądze. Liczne maile, pytania, prośby. Według ich regulaminu zwrot pieniędzy powinien być w ciągu 14 dni od rozpatrzenia, ja otrzymałam pieniądze po ponad 3 miesiącach. Nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie i wszystkim będę odradzać.
1.00

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie