Opinie o vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 587 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 10 151 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Towar zgodny z opisem, jestem bardzo zadowolona, mimo dłuższego czasu oczekiwania
Bardzo dobry

Nie polecam Wysyłka sukienki była parę razy przekładana. Kiedy to była mi potrzebna na ważną uroczystość, nie dotarła. Wczoraj została rzekomo wysłana-zobaczymy czy w ogóle dotrze. Żałosne postępowanie. Nie polecam i nigdy już w tym sklepie nie kupię

TRAGEDIA

Firma Vubu jest najgorsza firmą z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia, nie polecam nikomu, żadnych zakupów bez względu na to jakie mają produkty

Zero kontaktu ze sprzedawcą, potrafiłam wysłać 20 maili, wydzwaniać nie odbierają

Dopiero po złożeniu zażalenia do Trusted Shops dostałam jakiegokolwiek maila zwrotnego DOSTAWA prawie1,5 MIESIĄCA BEZ KONTAKTU NIE POLECAM
Niedostateczny

Kilka razy przekładano termin dostawy, brak odpowiedzi na e-maile. Odpisują dopiero po kilkukrotnym wysłaniu wiadomości. Dostałam informację, że dostępne są 2 z 3 zamówionych sukienek po czym wysłano mi tylko 1. Sukienka z materiału nieprzepuszczającego powietrza. Nie polecam
1.33
Niedostateczny

Zachęcam do zakupu sukuenki, sliczna jak na zdjęciu, rozmiar odpowiada temu na metce.
Bardzo dobry

Czas dostawy jest trochę długi, ale produkt zgodny z oczekiwaniami :)
4.00
Dobry

transakcja przebiegła pomyślnie. polecam :)
4.33
Dobry

Tak jak zawsze byłam zachwycona zakupami w Vubu tak teraz szczerze i bez skrupułów będę odradzać.
Wysyłka miała być po 2 tygodniach, przeciągnęła się do ponad miesiąca, sklep usunął z zamówienia produkt bez jakiejkolwiek informacji, brak odpowiedzi na maile.

Kontakt ze sklepem - zerowy,
szybkość wysyłki - dno,
zmiana zamówienia bez uprzedzenia,
Jakość produktów - ok,
NIE POLECAM.
Mierny

Jestem zachwycona sukienkami sa bardzo pięknePolecam ten sklep i napewno jeszcze nie raz skorzystam z uslug.....
Bardzo dobry

Bardzo ładna sukienka polecam :)
Super prezent :)
Bardzo dobry

Bardzo gorąco polecam ten sklep Towar bardzo dobrej jakości, rozmiary w porządku, zdjęcia rzeczywiste SUPER
Bardzo dobry

Sukienka śliczna, rozmiar trafiony, szybka wysyłka, polecam zakupy w sklepie vubu
Bardzo dobry

Sukienka bardzo elegancka,kolor piękny.Rozmiar trafiony według tabeli rozmiarów.Polecam
Bardzo dobry

Zakupiłam w tym sklepie w ciągu roku kilka ubrań , wszystkie zgodne z opisem .Dostawa do domku bardzo szybko ,jedyny minus to jeśli klient prosi o fakturę to jej nie ma .
Bardzo dobry

Miesiąc czekania. Jeśli ktoś zamawia sukienkę bo myśli ze w ciągu tygodnia przyjdzie to jest w błędzie. Na plus sama sukienka i kontakt ze sklepem. Żadnych innych plusów nie dostrzegłem.
3.67

produkt zgodny z opisem.polecam
Bardzo dobry

Zamówiony towar otrzymałam po trzech dniach. Sukienka na żywo jeszcze ładniejsza, rozmiar dopasowany idealnie, jakby sukienka była szyta na miarę. Polecam.
Bardzo dobry

Czekałam na paczkę od 15.04 a dostałam ją 24.05 , towar w rzeczywistości odbiega kolorystycznie od zdjęcia na stronie
Mierny

Super expresowe zakupy, wszystko zgodnie z opisem, sukienka śliczna jak na zdjeciach, dostawa też ok. Zamówiłam rozmiar mniejszy niż potrzebuje bo nie było większego rozmiaru i muszę niestety odesłać, żałuję bardzo bo długo czekałam aż sukienka pojawi się na stronce, ale jak najbardziej polecam sprzedawcę. Pozdrawiam Vubu :)
Bardzo dobry

Kurtki dotarły o wiele później niż napisane było pierwotnie na stronie.
Wraz z kurtkami zamówiłam koszulę, której dostawa się opóźniała, więc zrezygnowałam z niej, od 2 tygodni domagam się zwrotu pieniędzy i nic
do sklepu nie można się dodzwonić, a na maile odpowiedź przychodzi po kilkui dniach i zazwyczaj nic nie wyjaśnia.
to na pewno moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Tragedia.
Niedostateczny

Czekałam na zamówione produkty ponad 1,5 miesiąca. Dwa razy zmieniali mi termin wysyłki. Masakra więcej nie skorzystam z usług tego sklepu. Sprzedają produkty których fizycznie nie posiadają. w dzisiejszych czasach jest to po prostu śmieszne.
2.00
Mierny

Bardzo długi czas oczekiwania na wysyłkę, przy zamówieniu było kilka dni, następnie termin został przesunięty o kolejne 7 i po tym czasie sukienka nie została wysłana, dopiero 8 dni później.W rezultacie zamówienie z 18 kwietnia wysłane zostało 22 maja.
3.00
Dostateczny

Sukienka idealna Dostawa ekspresowa Polecam
Bardzo dobry

Bardzo długi czas oczekiwania. Z zamówionych 5 sztuk otrzymałam 3 bez informacji o niedostępności pozostałych produktów. Jakość produktów ok
Niedostateczny

Polecam bardzo gorąco sklep Vubu.
Bardzo dobry

Sukienka super bardzo mi się podoba jedynym minusem było to że bardzo długo na nią czekałam
3.67
Dobry

Dostawa błyskawiczna, sukienka piękna, materiał świetny i doskonała cena , pełen profesjonalizm -serdecznie polecam i bardzo dziękuję:))
Bardzo dobry

Niestety nie mam pozytywnej opinii o firmie Vubu zero kontaktu na podany telefon nie można się dodzwonić A na e-maile nie odpowiadają zrobiłam zwrot towaru bo nie odpowiadał moim wymaganiom czekam i dzwonię o zwrot gotówki i nic bardzo nierzetelna firma nikomu jej nie polecam Moja opinia negatywny
1.33
Niedostateczny

Bardzo fajne i dobrze wykonane ubrania. Sukienka jak na swoja niska cene są naprawde super jak i inne rzeczy które mozna dostac w tym sklepie Polecam
Bardzo dobry

O ile ubrania są w miarę dobre, tak sposób oraz czas dostawy nie do przyjęcia. Kontakt ze sklepem prawie zerowy , odpisali jedynie po bardzo długim oczekiwaniu na towar. Zamówiłam ubrania pod koniec marca, a doszly dopiero teraz po wielu mailach z prośbą o wysłanie rzeczy. A w połowie maja dostałam maila ze wyślą moje rzeczy dopiero na początku czerwca. Ubrania nie warte czekania.
Mierny

Produkt został wysłany dużo później (owszem m iał status wysyłka za x dni, ale został wysłany 3 miesiące poźniej). Kontakt ze sklepem praktycznie żaden. A co najgorsze sukienka, ktora miała być bawełniana jest poliestrowa i nie nadaje sie na lato.
Niedostateczny

Ponad 2 miesiace czekałam na dostawę. Zero kontaktu dzwoniłam po 40 razy dziennie zero odzewu Porażka Dopiero jak napisałam że zgłoszę sprawę na policję to w magiczny sposób udało się wysłać 2 dni później...
2.00

Świetna sukienka :)
Bardzo dobry

Sukienki przyszły po dwóch dniach takie jak na zdjęciu, polecam.
Bardzo dobry

piekna efektowna i super wygodna

Witam.
Na stronie vubu.pl zamawiałam już kilka razy. Za każdym razem otrzymałam produkt zgodny ze zdjęciem i opisem na stronie. Produkty, które zakupiłam spełniają moje oczekiwania i nie mam żadnych zastrzeżeń do nich. Ponadto tabela rozmiarów odzwierciedla rzeczywiste rozmiary ubrań. Uważam że odzież w Waszym sklepie jest dobrej jakości i w bardzo fajnych cenach. Polecam zakupy u Was ;)
Bardzo dobry

Ubrania zgodne z opisem, dobra jakość, ekspresowa wysyłka, o wszystkim byłam informowana na bieżąco co dzieje się z moim zamówieniem i w jakich godzinach mogę się spodziewać kuriera. Na pewno wstąpię jeszcze nie raz ; POLECAM
Bardzo dobry

Tragedia Ciągłe opóźnienia w wysyłkach(i to nie kilka dni a całe MIESIĄCE).
Niedostateczny

Produkty i cena ok. Towar po wysłaniu przyszedl następnego dnia, ale czas realizacji w sklepie tragiczny, ponad miesiąc czekania i zerowy kontakt ze sklepem. Telefon zajęty, brak odpowiedzi na FB i na maliu. Szkoda, bo reklamę mają dobrą. Trzeba popracować nad obsługą klienta i odpowiadac chociazby na maile. Klient musi mieć na uwadze, że ubrania mogą przyjść za 2 miesiące.
3.33
Dostateczny

Sukienka jest śliczna , idealnie leży mimo mojego niskiego wzrostu . Opis i zdjęcie jest zgodne z rzeczywistością. Mogę polecić ten sklep mimo tego że trzeba czekać na sukienkę .

vubu.pl opinie klientów

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie