Certyfikat dla vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 265 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 9 365 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Bluzeczka czarna z koronką bardzo ładna.Czekałam miesiąc na przesyłkę.Trochę za długo.
Dobry

Rzeczy takie jak na zdjeciach i szybka dostawa :) a kontakt ze sklepem REWELACYJNY :D
Bardzo dobry

Sukienka taka sama jak na zdjęciu. Polecam z całego serca sklep VUBU :)
4.67
Bardzo dobry

Bardzo ładna i kobieca sukienka. Materiał gatunkowo dobry, miły w dotyku. Nic dodać nic ująć. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Bardzo dobry

Sukienka zgodna z opisem i zdjęciem na stronie. Ładnie leży. Zdecydowany minus za brak jakiejkolwiek faktury bądź innego dowodu zakupu sukienki w liście przewozowym.
Dobry

Jestem niezadowolona z zakupu. Rozmiar XS jest jak M lub L. Chciałam ja oddać ale niestety nikt się łaskawie nie chce odezwać mimo iż wysłałam kilka maili i telefonicznie też nie można uzyskać kontaktu. Nigdy więcej nie zamówię u nich nawet skarpetek. Nie polecam w ogóle. Może materiał dobry ale rozmiarówka beznadziejna.
1.00
Niedostateczny

Czekałam na paczkę ponad półtora miesiąca. Nikt nie raczył poinformować że będzie takie opóźnienie. Pierwszy i ostatni raz kupiłam coś w tym sklepie internetowym. Nie polecam.
Mierny

Kontakt praktycznie żaden: nie odbierają telefonówi nie odpisują na maile. Próbykontaktu przez fb kończą się kasowaniem komentarzy. Na zamówienie czekałam ponad miesiąc, sklep oczywiście nie oferuje żadnej rekompensaty za długi czas oczekiwania.

Sukienka cudowna , jestem jak Zawsze zadowolona z zakupów u Was. I love vubu.pl
Bardzo dobry

Kontakt ze sklepem na bardzo niskim poziomie: opóźnione odp, niektóre maile wyglądają jak sklejone z kilku innych. Rzeczy niby dostępne, a czekałam prawie 4 tyg. Po mailu, w którym wyraziłam swoje niezadowolenie odp była szybka - okazało się, że tym razem brakuje czegoś innego niż wcześniej. Na późniejsze pytania brak odp, po czym nagłe wysłanie paczki. To moja druga taka przygoda z tym sklepem :/

Witam,
Dziękuję za tak szybką dostawę wymienionego zamówienia.
Pani przyjmująca zamówienie telefonicznie bardzo miła i konkretna.
Pozdrawiam.
Bardzo dobry

wysyłka doszła w takim czasie jak obiecywali (9 dni), wszystko w porządku.Polecam
Bardzo dobry

Zamówiłam 3 rzeczy na stronie po czym dopiero po MIESIĄCU zorientowano się że w systemie mają błąd i nie ma na stanie jednej z rzeczy, zamówioną przesyłkę wysłano mi dopiero po ponad miesiącu...następnym razem dobrze się zastanowię czy zamawiać coś na tej stronie.
Mierny

Wczoraj dostałam zamówioną przeze mnie paczkę z czterema sukieneczkami, wśród, których była np. prześliczna bordowa sukieneczka z baskinką 3 Jest naprawdę piękna - jak dla mnie to jest ona dziesięć razy ładniejsza niż na zdjęciach (inne zamówione sukienki też :) ). Z czystym sumieniem polecam ten sklep każdej dziewczynie :). Może i czekałam troszeczkę dłużej na przesyłkę, ale było warto.
Bardzo dobry

sukienka piękna, materiał trochę sztuczny. rozmiar L wypada duży. realizacja zamówienia trwała ponad miesiąc. ogólnie ok
Dobry

bluzka super,chociaż trochę za duża jak na rozmiar L. dostawa trwała ponad miesiąc, ale warto
Dobry

Właśnie otrzymałam sukienkę jest super zgodna z obrazkiem na zdjęciu ,materiał jest dobry .Polecam i Pozdrawiam
Bardzo dobry

Witam,sukienka jest piękna.Już niedługo będe miała okazję ją założyć i obiecuję,że wyślę zdjęcie. Jedyny minus to czas oczekiwania,za długo.Ale poza tym bardzo bardzo goraco polecam ;)
Dobry

Kolejne zamówienie i kolejny raz wszystko się zgadza. Opóźnienie w wysyłce było ale już przed zamówieniem była informacja o tym i towar przyszedł szybciej niż szacowali :) towar wysłany w poniedziałek a we wtorek przed południem jest już u mnie. Zgodny z opisem. Jestem zadowolona :) i nadal bede polecać vubu :)

Idealna sukienka
4.67

Super Sklep
Bardzo dobry

Sukienka rewelacja, materiał śliczny nie gniecie się, idealnie dopasowana, zgodnie z rozmiarem. Naprawdę polecam
Bardzo dobry

Sukienki są piękne, idealnie leżą i nawet materiał dobrej jakości.
Dobry

Szybka dostawa. Bez zarzutów
Dobry

Bardzo szybka dostawa. Ładna sukienka tylko szkoda, że końce materiału nie są dokończone.

Witam
Nie spodziewałam się ,aż tak szybkiej dostawy ,na prawdę EXPRES .
Towar też w porządku i rozmiar dopasowany do podanej tabeli.
POLECAM

ceny super dostawanie
Dobry

Polecam serdecznie. Towar zgodny z opisem.
Bardzo dobry

Świetne ubrania wykonane z dobrej jakości materiału. Produkty zgodne z opisem i zdjęciami. Niestety długi czas oczekiwania. Poza tym jestem MEGA zadowolona z zakupów Sklep jak najbardziej godny polecenia Z pewnością jeszcze nieraz zrobię tu zakupy :)
Dobry

Zamówiłam dwie sukienki w jednym czasie, przyszła tylko jedna... ogólnie wszystko jest ok sukienka jak na zdjęciu, zamek z tyłu układa się dość dziwnie...
Dobry

Produkt ( w tym wypadku sukienka ) zgodna z opisem. Dostawa szybciej niż podany termin przez sklep. Jednakże kontakt z obsługą sklepu niedostateczny W ogóle nie odpisują na wiadomości wysłane poprzez serwis Facebook, e-mail. O dodzwonieniu się nie wspomnę.
Koniec końców, z jakości produktów oraz zgodności z opisem jestem zadowolona.
3.33
Dostateczny

Otrzymany towar, a także czas realizacji i sposób komunikowania się z klientem zaskoczyły mnie w sposób bardzo pozytywny. W nadziei na dalszą tak pozytywną współpracę moja opinia wynosi 5,0 :)
Bardzo dobry

Bardzo szybka dostawa jestem bardzo zadowolona
polecam
Bardzo dobry

Sukienka miała być wysłana w ciągu dwóch dni, jednak trwało to 6 dni. Kolor nie zgadza się z tym widocznym na zdjęciu.
2.67
Dostateczny

gorąco polecam... produkt dobrej jakości, szybka dostawa.
Bardzo dobry

Co prawda po 2 tygodniach, ale towar doszedł i jestem zadowolona z zakupów :)
Dobry

sukienki dotarły z 2 tygodniowym opóźnieniem, a nie dostałam informacji o jakimkolwiek opóźnieniu. Prosiłam, aby sukienki nie zostały wysłane w tym tygodniu, bo wyjechałam, ale moje prośby zostały zignorowane. Jeśli chodzi o kontakt to jest zerowy, nie da się dodzwonić, a na emaile odpisują ze znacznym opóźnieniem lub w ogóle.
1.00
Niedostateczny

Bardzo piękna sukienka i leży idealnie. Jestem zachwycona
Bardzo dobry

Niestety sukienka jest za wąska w ramionach.Będę musiała ja komuś odsprzedać.
Bardzo dobry

wszystko lux,ok.Przesyłka szybka.Jak zwykle jestem zadowolona.

vubu.pl opinie klientów

vubu.pl

vubu.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 31.07.2014 r.

Kontakt

05-090 Sękocin Stary
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie