Opinie o vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 455 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 10 264 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Wszystko zgadza się jak na zdjęciu
Bardzo dobry

Sukienka absolutnie niezgodna ze zdjęciem, dostałam jakąś chińską szmatę w rozmiarze 3x większym niż wymiary podane na stronie.
Kontakt ze sklepem naganny, można dzwonić tygodniami o różnych porach - na darmo.
Nigdy więcej zakupów w tym sklepie.
Niedostateczny

Kiedyś lubiłam kupować w Vubu. Teraz jest to mój największy koszmar. Zwrot towaru w marcu, jest lipiec- do teraz nie odzyskałam gotówki. Brak kontaktu ze sklepem. Porażka. Nie polecam.
2.33
Mierny

Sprzedają towar którego nie posiadają. Przyciągają wysyłkę w nieskończoność. Jak dla mnie DNO. SZCZERZE NIE POLECAM
Niedostateczny

Po pierwsze przekładanie czasu wysyłki (nawet parę razy) i i tak niewysłanie w czasie obiecanym w mailu. Nikt nie bierze uwag pod uwage (wpisywanych podczas składania zamówienia w odpowiednie pole). Nie ma zadneg kontaku ze sklepem (email). Po zwróceniu towaru nie otrzymałam jeszcze zwrotu środków na konto.
Pierwszy i ostatni mój zakup w tym sklepie internetowym.
Niedostateczny

Sukienki śliczne, ale obsługa sklepu beznadziejna. Zwrociłam sukienki, które na mnie nie pasowały i czekam na zwrot pieniędzy już miesiąc. A przesylki na pewno dotarły. Nikt nie odpowiada na maile, a dodzwonić się to graniczy z cudem. Nigdy więcej nic już tam nie zamówie. Brak szacunku dla klienta. Po weekendzie wysyłam przedsądowe wezwanie do zapłaty...
2.33
Mierny

MASAKRA 1,5 miesiąca czekania na produkt. Potem miesiąc czekania na zwrot pieniędzy. Nie odpisywali na maile. Bomberka miała inne kolory niż na zdjęciach. Mocno podkoloryzowane zdjęcia. Poza tym pomimo dokładnego wymierzenia była dużo za duża. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie.
Niedostateczny

Totalne olewanie klienta. Przy produkcie widniała informacja, że czas oczekiwania wynosi 18 dni. Towar zamówiony 17.04.17- informacja po zakupie - produkty zostana wysłane najpóźniej 5 maja. Po tym terminie i kilku e-mailach odpisali, że mają opóźnienie w bluzce i że towar wyślą 18 maja. I dalej nic. Po kolejnych e-mailach dostaje informacje, że ubrania wyślą 9 czerwca, bo mają opóźnienie sukienki
Mierny

zamówienie złożyłam 16 czerwca, przy zamówieniu zwracałam uwagę, żeby nie czekać długo na przesyłkę, wybierałam towary, które wg podanej inf. były dostępne, podczas składania zamówienia otrzymałam inf., że wysyłka w ciągu 24 godz., i co? mamy 20 czerwca a zamówienia nie mam. totalne lekceważenie klienta
Niedostateczny

Sklep VUBU jest dość tanim sklepem i jakość ubrań jest całkiem dobra. Natomiast czas oczekiwania na przesyłkę jest tragiczny Przybliżony termin wysyłki podany przez sklep był o 3 tygodnie wcześniej, niż faktycznie miało to miejsce. Czekałam na przesyłkę dokładnie 44 dni (-od momentu zrobienia przelewu). Poza tym niestety nie było możliwości skontaktowania się ze sklepem telefonicznie.
Mierny

Odzież, którą otrzymałam była zgodna z opisem. Jednak sklep nie wywiązał się z tego, co obiecywał. Zamówienie było złożone 6 kwietnia. Dostałam 4 powiadomienia o opóźnieniu wysyłki. W efekcie dotarła ona dopiero 31.05 (zamiast 21.04). Na prośby o rozdzielenie przesyłki, otrzymywałam odpowiedź, że tak, ale za osobną opłatą, którą sama mam ponieść. To były raczej moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
Mierny

Sukienka jest super;) wymiary zgadzaja sie z podanymi. Jestem bardzo zadowolona z zakupy i napewno polecam bo jest przesliczna;)
Bardzo dobry

Jak zawsze zakupy na Vubu to przyjemność. Jestem zadowolona w 100 z zakupionego towaru i szybkiej realizacji zamówienia.
Bardzo dobry

NIGDY WIĘCEJ Zamówiłam bomberkę- miała iść 14 dni, szła 2 miesiące. Przyszło rozczarowanie, rozmiar M pasuje na XXXXL według mnie, kolory nie te... Pokusiłam się o wymianę no i zaczął się koszmar. Na maile nikt nie odpowiadał, zanim udało mi się do nich dodzwonić minęło 65 MINUT PARANOJA Jak dla mnie to był ostatni zakup w tym sklepie i będę odradzać zakupy wszystkim znajomym...

POLECAM
Bardzo dobry

Sukienka bardzo fajna - zgodna z opisem. Ponadto szybka przesyłka. Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Złożyłam zamówienie 22 kwietnia. Towar otrzymałam 9 czerwca. Strasznie długi czas oczekiwania, jednak informacje o przesunięciu terminu wysyłki dostałam kilka razy, oferowano mi dodatkowy rabat na kolejne zamówienie, miałam tez możliwość rezygnacji z zamówienia. Zrezygnowałam z jednej rzeczy i otrzymałam zwrot pieniędzy na konto - po upomnieniu się. Bomberka zgodna z opisem i zdjęciem, super :)
4.33
Dobry

Sukienka zgodna z opisem i szybka dostawa
Bardzo dobry

Świetny kombinezon, materiał bardzo dobrej jakości, bardzo dobre wykonanie :)
Przesyłka wręcz ekspresowa ;)
Bardzo dobry

za długi czas czekania na paczke , nie odpowiadanie na maile ze strony firmy,nie mozna sie do firmy dodzwonic, sukienka bardzo ładna
2.67
Dostateczny

Sukienka bardzo ladna, przesylka ekspresowa, polecam w 100
Bardzo dobry

Towar zamówiłam 19 kwietnia , od tego czasu 3 razy zmieniany był termin dostawy.Kontaktu ze sklepem brak ,nikt nie odbiera telefonu , na wiadomosci tez nikt nie odpowiada . Nie polecam zdecydowanie
Niedostateczny

Minus- Długi czas oczekiwania.
4.67
Bardzo dobry

Sukienka rewelacyjna. Kolor troszeczkę różni się od tego na zdjęciu ale byłam tego świadoma. Czas oczekiwania to 26 godzin od chwili zakupu. Polecam serdecznie
Bardzo dobry

Jakiś czas temu zamówiłam w sklepie Vubu sukienkę. Niestety przesyłka trwała miesiąc. Jednak jest to jedyny minus sklepu. Co więcej zdecydowanie nadrabia on jakością ubrań Sukienka ma mocny, bardzo intensywny kolor - właśnie taki jaki chciałam. Materiał jest idealny, a rozmiar jak na miarę szyty. W dodatku rewelacyjne ceny i częste promocje Serdecznie polecam ten sklep D
4.67
Bardzo dobry

Sukienka bardzo ładna, po zakupie otrzymałam ją w ciągu 2 dni, także bardzo szybka wysyłka. Materiał dobrej jakości, dopasowuje się do sylwetki. Mierzyłam się wg podanej wyżej tabeli i pasuje idealnie. Polecam
Bardzo dobry

Zamawiałam z VUBU ubrania już kilka razy i nigdy nie było problemu aż do teraz. Zamówiłam sukienkę przy której widniała info - wysyłka w ciągu 9 dni - niestety na sukienkę czekałam grubo ponad miesiąc, dodzwonić się nie było mocy... sukienka ładna choć rozmiar S jest duużo za duża, niestety czuję się mocno zawiedziona, sklep ma u mnie dużego minusa, a sukienkę zwracam.
Niedostateczny

Obsługa klienta na najwyższym poziomie a produkt w 100 zgodny z opisem, jakość materiału dobra. Polecam
Bardzo dobry

Wszystko super sprawnie i szybko, sukienka kolejna tutaj, obie strzał w dziesiątkę. Materiał mega solidny, sukienki porządne. Polecam a sama na pewno nie kończę przygody ze sklepem :)
Bardzo dobry

Towar jakościowo słaby. Na zdjęciach w serwisie lepiej wygląda niż w rzeczywistości. Akurat ta sukienka była dostępna i przyszła szybko ale na inną czekam ponad miesiąc.
3.67
Dobry

piekna sukienka ale czas dostawy dlugooczekiwany
Mierny

Jestem bardzo zadowolona z zakupu rozmiar prawidłowy jakość b.dobra zachęcam do zakupu.
Bardzo dobry

Kombinezon świetnie wykonany z bardzo miłego w dotyku materiału, idealnie układa się na calej sylwetce a o biuscie nie wspomne nawet :) , Chodz zamówiłam rozmiar M/L a nosze XS/S idealny , Bardzoo polecam . Elegancki a zarazem bardzo seksowny :)
100/100
Bardzo dobry

Sukienka w 100 zgadza się z tym co na zdjęciu, bardzo fajnie się układa. Rozmiar adekwatny do podanych wymiarów w tabeli. Polecam :)
Bardzo dobry

Po przeczytaniu kilku komentarzy bałam się czy zamówienie zostanie w ogóle zrealizowane. Dość długo czekałam na przesyłkę, były opóźnienia, ale dostałam co chciałam. Ubrania warte swojej ceny, należy dokładnie przemyśleć rozmiar dla siebie.
4.00
Dobry

Towar przyjechał trzy dni później niz zaplanowano, sukienka na zdjęciu o niebo lepsza niz w rzeczywistości
Mierny

Bardzo ale to bardzo wydłużony czas realizacji zamówienia ,całkowity brak kontaktu telefonicznego ze sprzedawcą.Na zamówiony towar czekałam półtora miesiąca .Po odbiorze przesyłki okazało się ,że sukienka ma rozmiar mocno zawyżony rozmiar i wygląda bardzo niekorzystnie .Po tak długim czasie oczekiwania mam wątpliwości czy w przypadku zwrotu lub wymiany nie stracę zdrowia...
Niedostateczny

Jakość produktu fatalna, nieestetyczne krzywe przeszycia pomijając wygodę ,materiał na ramionach zsuwa się...
Mierny

Bardzo sprawna obsługa, szybla dostawa , a sukienka bardzo wakacyjna, lekka i powiewna :)
Bardzo dobry

Przyszła mi beznadziejna sukienka wypłowiała, wyblaknięta, wyzaginana sukienka po oczekiwaniu miesięcznym TRAGEDIA nie polecam

vubu.pl opinie klientów

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie