Opinie o vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 6 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
vubu.pl ma 10 295 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

10.10.2018 r.
Otrzymałam zamówiony towar, nic nie pasowało, bo tabela rozmiarów na stronie to nieporozumienie. Zwróciłam ubrania i zaczęła się walka o moje pieniądze. Liczne maile, pytania, prośby. Według ich regulaminu zwrot pieniędzy powinien być w ciągu 14 dni od rozpatrzenia, ja otrzymałam pieniądze po ponad 3 miesiącach. Nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie i wszystkim będę odradzać.

25.01.2018 r.
10.01.2018 r.
25.01.2018 r.
brak kontaktu ze sklepem, oszuści

Brak jakiejkolwiek kompetencji.
Sklep sprzedaje towar, którego nawet nie ma u siebie, mimo że na stronie widnieje informacja, że przesyła w 24h.
Kontakt wręcz zerowy.
Zamówiłam 29.10.2017r., towaru na oczy nie widziałam. Anulowałam 4.12.2017r., a i tak nadal nie mam pieniędzy (prawie 450zł. )
Nigdy więcej, nie polecam. Ta 1 gwiazdka, to i tak za dużo.

01.01.2018 r.
Paczka była kilkukrotnie opóźniona, poza informacją jaką otrzymałam już przy zakupie. Zamiast odpowiedzi na pytania co się dzieje otrzymywałam zaproszenia do kolejnych zakupów. Brak chęci ze strony sklepu do rozwiązania problemu.

27.12.2017 r.
Nie polecam, na zwrot pieniędzy czekam 1,5 miesiąca a sklep przestał się odzywać, na dostawę czekałam 3 miesiące zamiast zadeklarowanych 2..

16.12.2017 r.
14.12.2017 r.
16.12.2017 r.
Nie polecam. Otrzymałam zamówienie, po raz pierwszy dostałam felerny towar. Link do kreatora reklamacji nie działał. Pisałam do sklepu, niestety bez odzewu. W końcu wysłałam reklamacje. Minęły 4 tygodnie i ani pieniędzy, ani wartościowego towaru, ani nawet odpowiedzi.
Obsługa klienta w tym sklepie jest poniżej krytyki. Nikt nie odpowiada na maile a infolinie wyłączyli. Niczego się nie da załatwi

vubu.pl opinie klientów

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie