Certyfikat dla vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 225 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 9 117 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Transakcja przebiegła pozytywnie. Zakupu w sklepie Vubu dokonuję kolejny raz. Jestem bardzo zadowoloną klientką :) Towar jest wysokiej jakości. Pozdrawiam
Bardzo dobry

Sukienka pięknie leży, świetny materiał, identyczna z tą ze zdjęcia. Przesyłka doszła w ciągu dwóch dni, świetny kontakt ze sprzedawcą ;) zasłużone 5/5, polecam serdecznie
Bardzo dobry

Bardzo lubię robić zakupy na Waszej stronie. Sukienki są Mega śliczne.. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz robię zakupy.
Wymiana też jest bardzo szybka i bezproblemowa.
Jestem bardzo zadowolona i polecam Wszystkim.
Bardzo dobry

Kolejna cudna sukienka z tego sklepu, i zapewne nie ostatnia :)) Wszystko się zgadza z opisami a nawet w realu jest jeszcze lepiej :)) polecam na 100 :) jestem zadowolona z tego sklepu i z jakości ubrań :)
Bardzo dobry

Jestem zachwycona jakością i wykonaniem sukienki. Jest dokładnie taka jak na zdjęciu. Wygląda perfekcyjnie i wywołuje zachwyt. Co prawda na dostawę do kraju często trzeba poczekać, ale po wysłaniu z Polski następnego dnia była u mnie. Polecam z całego serca.
Bardzo dobry

Bezproblemowa, transakcja - wszystko zgodnie z opisem na stronie, sukienki dobre gatunkowo za przystępną cenę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam
Bardzo dobry

Dostawa bardzo szybka, wszystko sprawnie ,transakcja na wysokim poziomie. Kontakt ze sprzedającym b.dobry.Polecam
Bardzo dobry

Pomimo długiego czasu oczekiwania.Sukienka wszystko wynagradza.Jest przepiękna
4.33
Dobry

Polecam, towar zgodny z opisem, bez zastrzeżeń
Bardzo dobry

Piękne sukienki Naprawdę polecam, ładnie się układają, materiał rewelacyjny. Rozmiar zgodny z wytycznymi na stronie. :)
Bardzo dobry

Dostawa po 2 dniach od zlozenia zamowienia. Sukienki z rewelacyjnego materialu. Zero zastrzeżeń
Bardzo dobry

Jestem sweterkiem zachwycona przyjemny w dotyku i świetnie leży ,obsługa na najwyższym poziomie ,
Bardzo dobry

super sukienki ,wszystko zgodne z opisem
Bardzo dobry

Ocena taka a nie inna ze względu na długi termin oczekiwania na towar. Sukienka zamówiona 11.12.2016r przyszła dziś 20.01.2017.
Towar zgodny z opisem i rozmiarami w 100
3.00
Dostateczny

Sukienka jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu, solidny materiał i szybka dostawa ;)
Bardzo dobry

Sukienka miła w dotyku , cieplutka. Ładnie uszyta.Dostawa expresowa.
Bardzo dobry

Czas oczekiwania na towar jest znacznie dłuższy niż podawany przy zamówieniu.Kontakt telefoniczny to jakiś żart (brak) Zamówione towary 3 sukienki z czego jedna nie doszyta na ramieniu. Podczas przymiarki dziura na 5cm. Dodam, że towar kupiony na prezent. Słabo zadowolony klient...
2.33
Mierny

witam serdecznie was wszystkich kupiłem sukienki dla mojej ukochanej która 21.01.2017 r. zostanie moją żoną i nie był to zły zakup ponieważ jej uśmiech na twarzy i słowa ze ubierze sukienkę chabrową po północy to już dla mnie jest już bezcenne dziękuję wam za tą stronę
Bardzo dobry

Sukienka tak jak na zdjęciu,ładny materiał i wykonanie,polecam
Bardzo dobry

Towar został dostarczony z ogromnym opóźnieniem, o którym nie zostałam poinformowana. Przy składaniu zamówienia wysłałam do sklepu zapytanie, zostało ono zignorowane. Podczas opóźnień wysłałam maila na którego też nie otrzymałam odpowiedzi, a telefon podany na stronie..ciągle zajęty. Po wysłaniu drugiego maila otrzymałam w odpowiedzi date dostawy - ciuchy doszły i tak później..bez jednej sukienki.
2.33
Mierny

Super sukienka na wyjście.Mam 165 cm wzrostu ale zamowiłam L 175 cm bo chciałam miec za kolana .Super sie prezentuje.Do tego żakiecik ,szpileczki .
Polecam.
Bardzo dobry

Sukienka rewelacja jestem mega zadowolona.
Bardzo dobry

długo czekałam na przesyłkę i obawiałam się ilością złych komentarzy w internecie, ale choć towar przyszedł z opóźnieniem muszę przyznać, że warto było czekać.
3.33
Dostateczny

Sukienka cudowna. Bardzo dobra jakość. Wysyłka ekspresowa Bardzo serdecznie polecam :D
Bardzo dobry

Sukienka super, dopasowana, dobrze leży, lekko rozciągliwy, fajny materiał nadaje się na różne okazje.
Dobry

Jestem w szoku. Po negatywnych opiniach muszę przyznać że wymiana sukienki przebiegła bezproblemowo. Materiał dobry rozmiar też. Nawet na wiadomość mi odpisali Wiem że to powinno być standardem.Vubu ogarnijcie się i zawsze tak dobrze klientów obslugujcie bo będzie kiedyś za późno i juz tracicie zaufanie. Czas oczekiwania na towar macie dramatycznie dlugi.
Bardzo dobry

Witam Dziś dostałam bluzkę na którą chwilę musiałam poczekać. Na wzrost 164 i rozmiar XL jest ciut za krótka, ale opinia końcowa dla niewymagających bluzka jest bardzo fajna.
4.33

Sukienka cudowna. Pięknie dopasowana. Jestem zachwycona
Bardzo dobry

Trochę długo czekałam na paczkę, ale docierały do mnie na bieżąco informacje o tym kiedy zostanie nadana. Produkty zgodne z opisem i zdjęciem.
Dobry

Troszkę za mało informacji na maila po za tym ok :-)
4.67
Bardzo dobry

Poza długością oczekiwania na zamówienie (zamówione 5.01 a dostarczone do domu 18.01... :/) a reszta extra sukienka śliczna i zgodna z opisem i zdjęciem :)
3.67
Dobry

Koszula idealnie pasuje :) szybka realizacja zamówienia. Bardzo polecam.
Bardzo dobry

Bardzo szybka wysyłka. Stały kontakt ze sklepem. Sukienka przyszła bez zadnych wad. Posiada długie rękawy mimo rozmiaru xs-165. Z tyłu sukienki jest bardzo długi, niewidoczny zamek. Materiał bardzo ładnie się dopasowuje.
Bardzo dobry

Dostawa zadziwiająco szybka, w porównaniu z innymi. Sukienka bardzo piękna.
4.67
Bardzo dobry

Błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem, polecam
Bardzo dobry

Bardzo szybka dostawa, zdecydowanie polecam.
Bardzo dobry

Jestem w 100 zadowolona z zamówionych towaru, dostawą szybka. Bardzo dobry kontakt ze sklepem
Bardzo dobry

Sukienka śliczna, materiał dobrej jakości :) wszystko szybko i na temat :) Polecam:)
Bardzo dobry

sukienka przyszła szybko i zgadza się z opisem, polecam ;)
Bardzo dobry

Sukienka zgodna z zamówieniem , jestem zadowolona z zakupu , Pozdrawiam :)

vubu.pl opinie klientów

vubu.pl

vubu.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 31.07.2014 r.

Kontakt

05-090 Sękocin Stary
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie