Opinie o vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
vubu.pl ma 10 296 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Data publikacji
Data zamówienia
15.03.2019 r.
Fatalny sklep. Na towar czeka się nawet 2 miesiące i odbiega on znacząco od opisu na stronie, który jest lakoniczny, a każda rzecz ma identyczny skład materiałowy,jakby nie chcialo im się pisać.Niechętnie przyjmują zwroty i niestety nie zwracają pieniędzy za odesłany towar. Obecnie czekam już 5-miesiąc na zwrot pieniędzy. Kontaktu tel. ze sklepem brak,na maile nie odpowiadaja.SKLEP WIDMO.
1.33

Data publikacji
Data zamówienia
10.10.2018 r.
Otrzymałam zamówiony towar, nic nie pasowało, bo tabela rozmiarów na stronie to nieporozumienie. Zwróciłam ubrania i zaczęła się walka o moje pieniądze. Liczne maile, pytania, prośby. Według ich regulaminu zwrot pieniędzy powinien być w ciągu 14 dni od rozpatrzenia, ja otrzymałam pieniądze po ponad 3 miesiącach. Nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie i wszystkim będę odradzać.
1.00

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie