Certyfikat dla vubu.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 339 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 9 607 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Sukienka leży idealnie, ma piękny kolor:) Polecam :)

fgb
Bardzo dobry

Kolory na zdjęciu są bardziej soczystsze niż w rzeczywistości ale mimo to sukienka bardzo ładna. Polecam.
Bardzo dobry

Sklepem jestem zachwycona Wysyłka bardzo szybko dostawa również Jak najbardziej polecam zakupy ... A i najważniejsze sukienki są naprawdę śliczne

Okk
Bardzo dobry

Sukienki są świetne. Materiał pierwsza klasa. Polecam serdecznie.

Sukienki rewelacyjne Polecam
Bardzo dobry

Kontakt ze sprzedającym tragiczny, odpisuje po tygodniu. Dostawa trwała miesiąc i była przekładana 3 razy. Sam towar jest ok ale ze względu na problemy z jego dostawą nie polecam i więcej już tam nie kupię.
2.00
Mierny

Kupiłam różowo pudrową sukienkę....Ekspresowa dostawa w ciągu 2 dni. Sukienka ładna tylko kolor różni się trochę od tego ze zdjęcia.
Bardzo dobry

WSZYSTKO ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM. pRZESYŁKA DOTARŁA NAWET WCZEŚNIEJ NIŻ BYŁO PODANE NA STRONIE.
Bardzo dobry

Pomimo długiego czasu oczekiwania na paczkę, warto było
Sukienka śliczna, wręcz wspaniała, Leży bardzo dobrze, choć na plecach lekko jest za luźna. Ogólnie piękna i bardzo efektowna
4.33
Dobry

Firma zajmująca się sprzedażą produktów jest kompletnie zdezorientowana oraz nie wywiązuje się ze spraw związanych z przesyłką oraz zwrotem. Określony czas na realizację przybycia przesyłki diametralnie się różni. Taka sama sytuacja także jest ze zwrotem produktu. Firma nie odpowiada na wiadomosci i ciężko się z nimi skontaktować. Konsument jeśli chodzi o zwrot pieniędzy musi sie o niego domagac.
1.00
Niedostateczny

Ubrania są bardzo ładne, dobrze leżą. Nie mam zastrzeżeń do zamówienia.
Bardzo dobry

Polecam wszystkim :) zgodność produktu z opisem :) idealny krój jak i materiał :) zakupiłam po raz pierwszy i jestem mega zadowolona :)
Bardzo dobry

szybko i wygodnie, towar jak najbardziej zgodny z opisem, polecam
Bardzo dobry

sklep zupełnie nie odpowiada na wiadomości prywatne na facebooku, chciałam wykorzystać swój kod za polubienie strony, do dziś nie uzyskałam odpowiedzi, również ponawiając do nich wiadomość. Serwis fatalny, zero odpowiedzi,zero pomocy blokowanie komentarzy i miesiąc na wysyłkę (miało być 17 dni kurierem, a szło równe 25 dni, zamówione 03.03.2017, dostarczone 28.03.2017), towar chyba z chin. porażka
2.33
Mierny

To moje kolejne udane zakupy w tym sklepie. Towar bardzo dobrej jakości za małe pieniądze. Czas wysyłki czasem z poślizgiem ;)
Bardzo dobry

Sweterek jest boski :D Zazwyczaj rozmiar uniwersalny jest dla mnie za duży, ale ten leży świetnie, pasuje nawet na panie, które noszą rozmiar 42-44 tak jak moja mama, ja noszę rozmiar 36-38. Gorąco polecam, na wysyłkę czekałam około 3 tygodni
3.67
Dobry

Dostawa miała być tydzień wcześniej, a przyszła tydzień później :( Co do sukienki, to może być... Przy moim egzemplarzu kołnierz odstaje i rozmiar M165 jak dla mnie coś trochę zawyżony. Nie jest to moja pierwsza sukienka z tej strony i myślałam, że znalazłam swój rozmiar, ale mimo to sukienka ładnie się prezentuje :)
2.50
Dostateczny

Super sukienki zgodne z opisem:) co prawda na jedna czekalam ponad msc I anulowalam,ale te sa mega I przyszly po 2dniach :) kupilam czarna I neonowa
Bardzo dobry

Na sukienkę czekałam około miesiąca. Po otwarciu przesyłki okazało się;ze to zwykła czarna sukienka BEZ WYCIĘĆ na dekolcie- towar niezgodny z opisem. Nie polecam.
2.67
Dostateczny

Bardzo szybka dostawa, towar wyjątkowo dobrej jakości.
Bardzo dobry

Bardzo dobrej jakościowo sukienki.
Bardzo dobry

Dzianinowa narzutka bardzo delikatna i miła w dotyku godna polecenia Płaszczyk flauszowy też polecam ,ja akurat noszę rozmiar M,i wybrałam M/L jest ok
4.00
Dobry

Sukienka jest rewelacyjna polecam:)
Bardzo dobry

Kontakt zerowy. Dostałam swoje zamówienie, ale co z tego jak jedna z sukienek trafiła do mojej paczki mam wrażenie przypadkowo, bo nie jest to ta którą zamówiłam. Chyba, że liczycie na to, że klient jest ślepy, bo przepraszam gdzie są te wycięcia na "dopasowanej sukience z wycięciami"?
1.00
Niedostateczny

zamowilam czerwona sukienke i jest idealna,wymiary zgodne z tabela rozmiarow,polecam.
Bardzo dobry

Sukienka zgodna z opisem. Informacje od sprzedającego na każdym etapie transakcji. Paczka dotarła następnego dnia. Polecam :)
Bardzo dobry

zamówiłam rozmiar xs/s 165cm niestety była o co najmniej 2 rozmary za duza , po zmierzeniu centymetry podane w tabeli rózniły sie od tego co dostałam .
3.00
Dostateczny

Zbyt długi czas realizacji zamówienia.
3.00
Dostateczny

Witam. Zamówiłam miętową, bawełnianą sukienkę rozkloszowano w biodrach, rozmiar s/xs. Sukienkę otrzymałam po miesiącu od zamówienia, a za przesyłkę płaciłam (w opisie było zaznaczone, ze przesyłka jest darmowa). Materiał sukienki jest ładny lecz sukienka jest za duża, tak jakby rozmiar l/xxl. Mm 166, podobnie jak modelka na zdjęciu jednak sukienka całkowicie wisi na mnie. Nie jestem zadowolona.
1.50
Mierny

witam jestem bardzo zadowolona z tej sukienki ....polecam kazdej kobiecie jest piekna i pasowna
Bardzo dobry

Sklep ogólnie bardzo polecam, przystępne ceny, jakość ubrań bardzo dobra, szeroka rozmiarówka. Minusem są jednak w ostatnim czasie coraz dłuższe terminy realizacji zamówień - dawniej zamówione produkty były u mnie po 2 dniach, teraz trzeba czekać nawet miesiąc. Poza tym sklep naprawdę godny polecenia.
Bardzo dobry

Na zakupioną sukienkę czekałam ponad miesiąc. Poinformowana o takim opoznieniuu zostałam dopiero po wysłaniu meila z zapytaniem gdzie znajduje sie sukienka, na którą miałam czekać 5 dni. Nie polecam.
2.00
Mierny

Produkt bardzo dobrej jakości. Rozmiar dopasowany idealnie. Żadnych problemów z dostawą. Na pewno będę kupować z tego sklepu więcej rzeczy. :-)
Bardzo dobry

Zamówiłam sukienke jasnoróżową. Jestem bardzo mile zaskoczona-pasuje idealnie Kolor taki jak na zdjęciach.Materiał naprawde bardzo dobrej jakości. Bałam się że opadający delikatnie rękawek będzie odstawać -a przylega idealnie Jestem naprawde bardzo zadowolona-POLECAM
Bardzo dobry

Transakcja przebiegła pomyślnie, towar zgodny z opisem Jestem zadowolona polecam w 100
Bardzo dobry

Towar bardzo dobrej jakosci. Sukienki identyczne jak na zdjeciach. Jestem bardzo zadowolona i napewno jeszcze skorzystam z zakupów. polecam
Bardzo dobry

To nie moje pierwsze zakupy w Vubu i na pewno nie ostatnie ;) Polecam sklep, obsługę i sukienki :) Bardzo dobra jakość w super przystępnej cenie :)

Super sukienki
4.00

vubu.pl opinie klientów

vubu.pl

vubu.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 31.07.2014 r.

Kontakt

05-552 Magdalenka
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:015576688
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dorota Majcher-Vu
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na vubu.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie