Certyfikat dla athletic24.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 17 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 308 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Trampolina bardzo dobrej jakości, błyskawiczna dostawa, szczerze polecam ten sklep.

Polecam

Polecam bardzo sprawna obsługa

Super

Wszystko OK

Jestem bardzo zadowolony
Bardzo dobry

jestem zadowolona z towaru , obsługi i dostawy.

Polecam
Bardzo dobry

jestem zadowolona z zakupu i za szybkie dostarczenie przesyłki do domu,polecam

Wszystko było Ok.
4.67

Ok Wszystko zgodnie z oczekiwaniami

Towar zgodny z oczekiwaniami
Bardzo dobry

Towar dotarł na czas, zgodnie z zamówieniem.
Bardzo dobry

kontakt telefoniczny ze sklepem dobry szybka realizacja zamówienia natomiast informacje o realizacji zamówienia nie są aktualne (nie było informacji o wysłaniu towaru)
4.33
Dobry

Dostawa w porządku. Niestety zakupiona piłka do ćwiczeń jest nie najlepszego gatunku. Wydziela nieprzyjemny zapach i po całkowitym napompowaniu nie ma pożądanego kształtu, czyli zwęża się z jednej strony.
Przepraszam, że nie byłam w stanie sprawdzać poczty. Byłam b.chora. Chwilowo zakup jest niepotrzebny. mam nadzieję na poprawę i wtedy będę mogła wykorzystywać piłkę do ćwiczeń.
4.33
Dobry

athletic24.pl odpowiada: 25.08.2016 r.
Witamy serdecznie, staramy się, aby każda piłka fitness z naszego sklepu była najlepszej jakości. Jeśli zamówiony towar jest wadliwy, to prosimy pamiętać o możliwości reklamacji oraz kontaktu z nami. Przepraszamy za nieudogodnienia. Pozdrawiamy, sklep www.athletic24.pl

Szybka dostawa, miła obsługa, sprzęt rewelacja

athletic24.pl

athletic24.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 10.03.2015 r.

Kontakt

GOFIT Sp. z o.o.
ul. Bokserska 64
02-690 Warszawa
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Maciej Magott
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z athletic24.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie