Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 319 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 861 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Zakupiłam spódnicę,materiał nie gniecie się ,ładne szycie,dostawa bardzo szybka,super kontakt.Polecam

polecam
4.00

Jestem zadowolona
Bardzo dobry

Polecam sklep. Towar zgodny z opisem, dostawa nie dość że bezpłatna to jeszcze błyskawiczna. Oby tak dalej.
Bardzo dobry

sukienka bardzo ładna, dostawa ekspresowa. Polecam
Bardzo dobry

Zakupiłam kilka sukienek różnego wzoru po atrakcyjnej cenie. Przesyłka była szybko a sukienki takie jak w opisie - rozmiarowo i wyglądowo. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym paniom.
Bardzo dobry

Sklep na 5ke. Szybka , sprawna dostawa z doskonałą informacją sms-ową. Bluzeczka śliczna, doskonale uszyta. Dziekuję.

polecam
Bardzo dobry

bardzo rzetelny dostawca, szybko, tanio.Towar b.dobry
Bardzo dobry

Polecam-szybka dostawa i na jakość produktów też nie można narzekać.Naprawdę fajny sklep.
Bardzo dobry

Przesyłka dotarła w 24h, towar nie pognieciony dobrej jakości, torebka starannie wykończona kolor nieco jaśniejszy niż na zdjęciu. Rozmiar sukienki zgodny z wymiarami podanymi w tabeli. Obsługa ok. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Polecam
Bardzo dobry

Na stronie sklepu jest informacja dotycząca możliwości odbioru przesyłki w InPoście. Okazuje się, że jest to nieaktualne i nastąpiła zmiana sposobu doręczenia przesyłki. Spowodowało to opóźnienie w dostawie. Może należy wykluczyć taką opcję na stronie sklepu.
3.00
Dostateczny

zlecenie zrealizowane w ciągu 25 godzin, pomimo wyznaczenia późniejszego terminu, Obsługa uprzejma ifachowa. Polecam sklep w Łodzi w Galerii handlowej Sukcesja.

Polecam.

Jestem rozczarowana.
1.67
Mierny

sukienka taką jaką chciałam. polecam
Bardzo dobry

Sukienki rewelacja. Produkty dobrze opisane, może poza składem materiałów ale tabelki z rzeczywistymi wymiarami konkretnego modelu i różnorodna kolorystyka rekompensują ten mini brak. Polecam serdecznie dla Pań w każdym wieku. Ja daję 5 i mama daje 5 - razem dajemy 10
Bardzo dobry

Bardzo dobry kontakt, można się doradzić, konsultantki bardzo miłe i z wielką ochotą służą swoją wiedzą. Szybka przesyłka. Polecam
Bardzo dobry

Bardzo miły kontakt, zamówienie bardzo sprawnie przyszło. POLECAM FIRMĘ.
Bardzo dobry

Pomimo właściwego rozmiaru towaru na metce sukienki były za ciasne. W jednym przypadku został pomylony kolor sukienki. Nie otrzymałam jeszcze zwrotu pieniędzy za odesłany towar.
3.67
Dobry

Sukienkę musiałam poprawiać mocno u krawcowej, płaciłam za nią 72 zł., dołożyłam do niej 30 zł., a za chwilę kosztowała i do chwili obecnej 54 zł. Per saldo dołożyłam do niej 48 zł. Pomimo to bardzo ją lubię ...
Bluzeczkę zaś zakupiłam po bardzo atrakcyjnej cenie 24 zł. i jest świetna
4.67
Bardzo dobry

Sukienka uszyta z dobrego materiału, niestety muszę odesłać ponieważ jest za krótka.
4.00
Dobry

Towar gatunkowo dobry, zgodność wymiarów nie bardzo jest zgodna. Innych zastrzeżeń nie mam.
Bardzo dobry

Polecam. Bardzo szybka dostawa i wymiana .

super
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem, wysokiej jakości wykonanie, szybka, wręcz błyskawiczna wysyłka. Polecam
Bardzo dobry

sukienka świetna ,materiał lejący i za 90zł warto,przy 172cm wzrostu lekko przed kolano
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona ,polecam innym którzy mają problem z zakupem sukienek o dużym rozmiarze .Termin realizacji jest bardzo krótki, cena przystępna a najważniejsze jest zadowolenie .
Bardzo dobry

szybka dostawa miła obsługa rewelacyjne ceny polecam
pozdrawiam B.
Bardzo dobry

sukienka zgodna z oczekiwaniami, ładne wykończenie

Transakcja przebiegła pomyślnie, polecam

godny polecenia

Polecam zakupy .
Bardzo dobry

Szybka dostawa i duży wybór rozmiarów.
Bardzo dobry

towar zgodny z opisem wszystko ok
Bardzo dobry

Sukienka super ,profesjonalna obsługa,wysyłka ekspresowa.Dziękuję i polecam w 100 :))))))
Bardzo dobry

towar pierwsza klasa - godny polecenia

Polecam
Bardzo dobry

Zdecydowanie wspaniały wybór sukienek w dobrej cenie

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie