Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 277 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 624 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

To były moje pierwsze i bardzo udane zakupy w sklepie Fokus. Polecam ten sklep ze względu na ekspresową wysyłkę i zgodność produktu ze zdjęciem i opisem.

super polecam
Bardzo dobry

Super sklep podane rozmiary nie odbiergają od rzeczywistości, jakie zdjęcie taki towar, bardzo szybka dostawa. jestem bardzo zadowolona z zakupu

Nie mam zastrzeżeń.

Wszystko OK Jak zawsze dobra jakość no i rozmiar OK
Bardzo dobry

Jest to mój pierwszy zakup ubrań w sklepie internetowym internetowym, nie mam zatem skali porównawczej. Jestem zadowolona przede wszystkim z dostepności duzych rozmiarów.Z moich doswiadczeń wynika, że jest to duży problem dla pań z tej pozycjii tabeli rozmiarów. Bardzo za to dziękuję. Sukienki estetycznie zaprojektowane i wykonane. Z pewnoscią będę robiła dalsze zakupy.
4.33
Dobry

Robię bardzo dużo zakupów w tym sklepie . Zawsze zakupiony towar jest bardzo dobrej jakości , obsługa jest szybka i rzetelna . Polecam

ok super

Troszkę płaszcz się gniecie
4.67

100 zadowolenia z towaru i obsługi.Polecam
Bardzo dobry

Błyskawiczna wysyłka , niestety płaszcz nie leży ładnie odsyłam, sukienka ok zostaje
4.00
Dobry

mimo źle dobranego rozmiaru - wg tabeli
4.67
Bardzo dobry

sukienka dla pań o większym biuście (niestety odsyłam), znakomicie maskuje szersze biodra, długość za kolana.

Jestem bardzo zadowolona-polecam1
Bardzo dobry

poprosiłam o wymianę na numer mniejszy
Bardzo dobry

Polecam zakupy w tym sklepie.
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu i prezentacji towaru.
sukienka jest bardzo ładnie uszyta i zgrabnie na mnie leży.
Bardzo dobry

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie polecam

Towar zgodny z opisem. Polecam
Bardzo dobry

Zamówiłam rozmiar 46 i jest idealny zgodnie z podanymi wymiarami. Sukienka jest bardzo ładna ..i..idealnie leży wykonana z dobrego materiału. Polecam .
Bardzo dobry

To nie pierwszy mój zakup tutaj.Do tej pory nie miałam zastrzeżeń.Jestem zadowolona.

Bardzo dobry

Z tego co się orientuje to żona chwali sobie zakupiony towar i prawdopodobnie w niedługim czasie dokona jeszcze kolejnych zakupów .
Bardzo dobry

Dostawa w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia i jeszcze był telefon z dobrą radą od pracownicy fokusfasion.

Tak - jestem zadowolona

bardzo
Bardzo dobry

Zawsze jestem zadowolona z zakupów w waszym sklepie.
Bardzo dobry

zakup super,spódnica bardzo ładnie uszyta,fason na czasie
Bardzo dobry

Sukienka jest bardzo ładna. Dostawa - expres. Niestety muszę odesłać, bo sugerując się jednym z komentarzy zamówiłam o rozmiar wiekszą i jest za duża...

Barbara
Bardzo udany zakup Wszystko zgodnie z opisem. Żakiecik super

bardzo sprawna obsługa
Bardzo dobry

Polecam bardzo .... swietny sposób zakupów, obsługa miła i uczynna.

ok. polecam

ok.polecam
Bardzo dobry

Sukienka bardzo ładna , ale odsyłam. Zamówiłam rozmiar 46 a noszę 44 , jest bardzo obcisła.
Bardzo dobry

jestem bardzo zadowolona. polecam wszystkim.
Bardzo dobry

Polecam. Szybka dostawa, bezproblemowy kontakt towar zgodny z opisem
Bardzo dobry

Pierwszy zakup w Fokus i to był doskonały wybór - profesjonalna obsługa i towar zgodny z opisem.
Bardzo dobry

Zamówienie zgodnie z zamówieniem. Polecam.
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu sukienki. Rozmiar dobierałam według tabeli rozmiarów.Materiał przyjemny w dotyku, miły dla ciała.Odszyta bardzo starannie. Polecam innym zakupy w focusfashion.
Bardzo dobry

Zakupy super, rzeczy przysłanie szybko i bez problemów.

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie