Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 337 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 588 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Pierwszy zakup w Fokus i to był doskonały wybór - profesjonalna obsługa i towar zgodny z opisem.
Bardzo dobry

Zamówienie zgodnie z zamówieniem. Polecam.
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu sukienki. Rozmiar dobierałam według tabeli rozmiarów.Materiał przyjemny w dotyku, miły dla ciała.Odszyta bardzo starannie. Polecam innym zakupy w focusfashion.
Bardzo dobry

Zakupy super, rzeczy przysłanie szybko i bez problemów.
Bardzo dobry

Sukienki odpowiedni rozmiar , cena super jakość za dużo sztucznuch
włokien.Preferuję naturalne materiały i takich sukienek poszukuję.
3.00
Dostateczny

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, szybka dostawa, obsługa sklepu urocza i profesjonalna. Bardzo lubię u Was kupować.
Bardzo dobry

Jedyny mankament to że niektóre ciuszki trochę mniejsze niż wynikałoby z rozmiaru.
Generalnie dobry gatunek, a stosunkowo do ceny nawet bardzo dobry

dobrze

Bardzo sprawna dostawa.

uwielbiam tu robić zakupy
Bardzo dobry

Towar po małych poprawkach (dopasowanie i skrócenie) super.
Bardzo dobry

Sukienka zgodna z opisem,dostawa błyskawica.

jestem zadowolona
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z zakupów, dostarczona bardzo szybko.

Polecam

Dobry gatunek. Porządnie odszyte. Jestem zadowolona

Jestem bardzo zadowolona

Tak
4.33
Dobry

sukienka bardzo ładnie wykończona ...rozmiar idealnie pasuje ....materiał jak na zdjęciu ...piękna
Bardzo dobry

Według mojej opini, rozmiarówka jest zaniżona. Fason i sukienka, wspaniałe.
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w waszym sklepie , super szybka obsługa , bardzo dobre jakościowo produkty zgodne z podaną rozmiarówką . Polecam swoim znajomym . Dziękuję
Bardzo dobry

Tozgodny z oczekiwaniami, szybka sprawna przesyłka, polecam sprzedawcę
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Dostawa ekspresowa do sklepu w moim mieście. Miła obsługa. Polecam stronę online i sklep.
Bardzo dobry

Jestem zadowolona.Sukienka ładna .Dostawa expresowa.Noszę rozmiar 44 i taki zamówiłam.Polecam
Bardzo dobry

Dziekuję bardzo transakcja przebiegła sprawnie i pomyslnie.
Jestem zadowolona z zakupu i przebiegu realizxacji

Jestwm zadowolona.
4.00

SUKIENKA USZYTA PERFEKCYJNIE,BARDZO DOBRZE UKLADA SIE NA FIGURZE,POLECAM
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w waszym sklepie , dobre materiały , bardzo dobre wykonanie, szybka wysyłka . Polecam znajomym
Bardzo dobry

przesyłka dotarła bardzo szybko , z zakupu towaru też jestem bardzo zadowolona. Chyba zostanę Waszą stałą klientką.
Bardzo dobry

Kupiłam sukienkę swojej córce , oczywiście nic o tym nie wiedziała , gdy jej pokazałam była zachwycona
Bardzo dobry

Tak , jestem zadowolona. Na przyszlosc jednak bede musiala konkretnie dopytac sie o dodatki. gdyz na zdieciu towaru bylo bolerko i nie pisalo ze jest ekstra cena myslalam, ze jest juz w cenie. Nie zamawialam dodatkowo bo nie bylo danych o bolerku. Bylam zawiedziona i na ostatnia chwile musialam szukac i dokupywac oddzielnie. moglo byc bez stresu ,zamawiajac bolerko. Nie bylo danych niestety
Bardzo dobry

fokusfashion.com odpowiada: 27.10.2016 r.
Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Bolerko było oczywiście w zestawie z sukienką, lecz z powodu pomyłki w kompletowaniu zamówienia nie zostało ono do Pani wysłane. W dniu wczorajszym nadana została do Pani druga paczka z brakującym bolerkiem. Przepraszamy.

jest ok
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z zakupionej sukienki- ładny kolor, starannie uszyta, rozmiar ok, zgodny z wymiarami z tabeli:):) Bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta:) Polecam.
Bardzo dobry

Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo.Towar zgodny z opisem. Spełnia moje oczekiwania.

Towar starannie wykończony Bardzo szybka dostawa POLECAM
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z zakupów, polecam
Bardzo dobry

Szybka przesyłka,towar zgodny z opisem i zdjęciem.Jestem na tak.
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z zakupów
4.00
Dobry

Jestem zadowolona z zakupu. Polecam.

Tak sukienka tuszuje niedoskonałości

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie