Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 295 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 747 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

błyskawiczna wysyłka, bluzka bardzo ładna jak na zdjęciu, rozmiar się zgadza
Bardzo dobry

Zamówione sukienki były bardzo ładne , tylko ja nie czułam się w nich dobrze. Składając zamówienie prosiłam o konsultacje stylisty, ale nie otrzymałam.
3.67
Dobry

Jestem zadowolona.Towar odpowiada moim wymaganiom.Super.Polecam sklep.

Wszystko OK
Dobry

Materiał OK tylko przesadziłam z rozmiarem i sukienka do poprawy

dostawa szybka,bez problemów
Bardzo dobry

Bardzo miła i sympatyczna obsługa w sklepie, co prawda przesłany towar rozmiarowo oprócz jednej sukienki nie był na moją figurę. A ponieważ sukienka była bardzo ciemna Panie w sklepie pozwoliły mi na wybranie trafionej sukienki z której jestem BARDZO ZADOWOLONA ;-). Dziękuję bardzo za przesyłkę do sklepu oraz serdecznie pozdrawiam wdzięczna klientka Elżbieta Obrzut
Bardzo dobry

Sukienki są ok. ale sprzedają się trudno z uwagi na ich wysokie ceny.
Bardzo dobry

Bardzo dobra komunikacja szybka realizacja zamówienia.
Bardzo dobry

Produkty zostały przysłane zgodnie z podanymi terminami, opakowania mogłyby być zdecydowanie lepsze, przez co wyroby były bardzo pogniecione, ale mimo wszystko polecam
Dobry

transakcja przebiegła szybko i sprawnie.polecam
Bardzo dobry

Szybka dostawa, towar zgodny z opisem. Polecam.
Bardzo dobry

Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam.
Bardzo dobry

w zamówieniu prosiłam o wysyłkę dopiero 18.05. gdyż obecnie jestem poza krajem. Przesyłka do tej pory krąży nie wiem gdzie (z paczkomatu do paczkomatu) i jestem naprawdę zaniepokojona kiedy i w jakim stanie dotrze do mnie po 18-tym maja. Stepaniak Krystyna
1.00
Niedostateczny

Zamówioną sukienkę dostarczono bardzo szybko.
Sukienka spełnia moje oczekiwania - ładna, maskująca niedoskonałości figury i bardzo starannie uszyta.
Bardzo dobry

Towar otrzymany zgodny z opisem, również rozmiar nie odbiegający od zdeklarowanego. Szybka przesyłka. Jestam zadowolona z zakupu.
Bardzo dobry

sukienki bardzo ładne ,szybka obsluga,napewno nadal bede korzystac,lecz teraz odsyłam sukienki poniewaz jak dla mnie w biuscie za małe a w biodrach luz.POLECAM sprzedajacego.
Bardzo dobry

Polecam,muszę wymienić na większy numer dwie sukienki z pięciu ,ale są piękne. Polecam też torebki.
Bardzo dobry

b. dobra transakcja i kontakt ze sklepem
Bardzo dobry

Sukienka bardzo ładna, taka jak na zdjęciu. Tylko zamek "niedoszyty".

jestem zadowolona polecam innym
Bardzo dobry

polecam mimo że nie kupiłam zamówionej sukienki ( moja wina)
Bardzo dobry

Sukienka bardzo ładna, dobrze uszyta.Bardzo szybka wysyłka.Polecam.
Bardzo dobry

Bardzo sprawna dostawa. Polecam zakupy w tym sklepie.
Bardzo dobry

Zamówiona sukienka jest dużo mniejsza niż wykazany na metce rozmiar. Jest b. ładna ale muszę odesłać
Bardzo dobry

Dostawa bardzo szybko zrealizowana . Rozmiar odpowiedni . Dziękuję .
Bardzo dobry

towar odpowiada rysunkowi,wymiary sa adekwatne do tych ktore podalam w zamowieniu
Bardzo dobry

Dostawa błyskawiczna w następnym dniu roboczym. Jestem zadowolona z zamówionej garsonki, wygląda jak na zdjęciach, rozmiar też się zgadza, zamówiłam 50, bluzka i spódnica pasuje idealnie, marynarka ciut ciasna,ale nie odsyłam, może schudnę. Noszę długie spódnice i nigdzie nie mogłam kupić, aż trafiłam na Wasz sklep.Garsonka odpowiednia dla pań po 60.
Bardzo dobry

Super obsługa telefoniczna , dokładne doradzenie , szybka wysyłka.Moje zadowolenie w 100.DZIĘKUJĘ.
1.00
Niedostateczny

Sprawna dostawa przesyłki, dobra jakość dostarczonego produktu, fachowa, miła obsługa w sklepie. Zbyt długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy za odesłany towar.
4.33

Piękna sukienka. Dokładnie wykończona. Polecam serdecznie
Bardzo dobry

Towar otrzymałam bardzo szybko.Sukienka jest bardzo ładna, materiał dobrej jakości, rozmiar w sam raz. .Szkoda,że nie mogłam się w nią ubrać, muszę poczekać na cieplejszą aurę.
Bardzo dobry

Sukienka idealnie dopasowana.Super materiał.Dostawa i kontakt profesjonalny.Gorąco polecam

Towar otrzymalam ,jestem b. zadowolona , polecam, napewno wrócę
Bardzo dobry

Szybko i sprawnie.Towar zgodny z zamówieniem.Polecam gorąco ten sklep.

Polecam.
Bardzo dobry

obsługa miła (kontakt telefoniczny) ale poza tym mizeria straszna
2.67
Dostateczny

szybko sprawnie wszystko zgodne zopisem
Bardzo dobry

Produkt bardzo dobry, niska cena i szybka wysyłka. polecam

towar 1 klasa tylko rozbieżne informacje co do czasu realizacji zamówienia
4.33

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie