Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 300 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 778 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

zakupy udane,wszystko jak najbardziej ok,towar zgodny z zamówieniem,sukienki super,pomocna konsultacja,polecam
Bardzo dobry

sprawnie i szybko super że można przymierzyć w sklepie u mnie akurat fason ok, ale kolor w rzeczywistości nie czuła bym się dobrze zapłaciłam tylko za to co chciałam, nietypowa sytuacja jak na zakupy internetowe z wysyłką ale dla mnie idealna.

zakup udany .

Sklep godny polecenia.
4.67

sprawna usługa
Bardzo dobry

Szybko i zgodnie z zamówieniem.

Super sklep polecam
Bardzo dobry

Zbyt długie oczekiwanie na dostawę po dokonanej wpłacie
3.00
Dostateczny

wszystko zgodnie z zamowieniem poprostu nie trafiony towar w moj gust mysle ze zwrot kosztow tez wplynie na konto podane przezemnie w terminie ktory sprzedawca podał jako osstateczny pozdrawiam

szybko, sprawnie. ok
Bardzo dobry

Szybka dostawa, sukienki bardzo ładne, bluzki miłe w dotyku, w sam raz na ciepłe dni.

sklep godny zaufania.
Bardzo dobry

Wszystko bardzo sprawnie i prawidłowo przebiegło
Bardzo dobry

Sukienka śliczna. Gorąco polecam.
Bardzo dobry

jestem bardzo zadowolona tak ze sklepu jak i płaszczyka.

Niespodziewanie szybka dostawa
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z całego procesu zakupu.

zakup przebiegł bardzo sprawnie
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu,spełnił moje oczekiwania.
Bardzo dobry

Zamawiałam po raz drugi, i po raz drugi jestem bardzo zadowolona.
Możliwość odebrania zamówienia w sklepie i przymierzenia przed zakupem jest super.

Dzień dobry,
zamówiłam u Państwa sukienkę, polskiego producenta i bardzo się ucieszyłam, że tym razem rozmiarówka będzie dobra. A tu zaskoczenie pomimo, że zamówiłam o 2 rozmiary większy egzemplarz to się okazało, że rozmiar podany na metce ma się nijak do rozmiaru podanego w tabeli rozmiarów. Sukienka wróciła, ale muszę pochwalić bardzo obsługę, która kontaktowała się ze mną, bardzo miłe osoby.
3.67
Dobry

Bardzo szybko otrzymalam zamowione produkty, ktore okazały sie wykonane perfekcyjnie. Po raz pierwszy w życiu sukienki mialy rzeczywiste rozmiary wg, tabeli. Jestem bardzo zadowolona.

Totalna klapa.
1.00
Niedostateczny

towar jak w opisie sukienka bardzo fajna polecam

nie mam zastrzeżeń
Bardzo dobry

za kazdym razem jestem zadowolona z zamowien...sprawnie tanio i co wazne do domu..polecam...
Bardzo dobry

Sukienka bardzo ładna, leży bez zarzutu.
4.67
Bardzo dobry

Sukienka ładna. Materiał przyjemny, fason również. Kupiłam już drugą, tylko inny kolor. Polecam.
Bardzo dobry

Sukienka bardzo ładna, fason i gatunek dobry. Jestem zadowolona.
Bardzo dobry

Sukienka warta swojej ceny. Bardzo ładnie dopasowuje się do sylwetki. Rozmiarówka trochę zaniżona. Poza tym super
Bardzo dobry

połowa z dostarczonych towarów ma zawyżone rozmiary,musiałam odsyłać towar do wymiany
Dobry

błyskawiczna wysyłka, bluzka bardzo ładna jak na zdjęciu, rozmiar się zgadza
Bardzo dobry

Zamówione sukienki były bardzo ładne , tylko ja nie czułam się w nich dobrze. Składając zamówienie prosiłam o konsultacje stylisty, ale nie otrzymałam.
3.67
Dobry

Jestem zadowolona.Towar odpowiada moim wymaganiom.Super.Polecam sklep.

Wszystko OK
Dobry

Materiał OK tylko przesadziłam z rozmiarem i sukienka do poprawy

dostawa szybka,bez problemów
Bardzo dobry

Bardzo miła i sympatyczna obsługa w sklepie, co prawda przesłany towar rozmiarowo oprócz jednej sukienki nie był na moją figurę. A ponieważ sukienka była bardzo ciemna Panie w sklepie pozwoliły mi na wybranie trafionej sukienki z której jestem BARDZO ZADOWOLONA ;-). Dziękuję bardzo za przesyłkę do sklepu oraz serdecznie pozdrawiam wdzięczna klientka Elżbieta Obrzut
Bardzo dobry

Sukienki są ok. ale sprzedają się trudno z uwagi na ich wysokie ceny.
Bardzo dobry

Bardzo dobra komunikacja szybka realizacja zamówienia.

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie