Certyfikat dla sklep-presto.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 061 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 24 970 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Wszystko sprawnie i dokladnie
Bardzo dobry

Bardzo szybka dostawa zakupionego sprzętu. Orbitrek dostarczony z prostą i czytelną instrukcją umożliwiającą szybkie jego złożenie. Sam sprzęt jak na razie rewelacja, stabilny i cichy. Sklep godny polecenia.
Bardzo dobry

Koszulka,spodnie,czapeczka i rękawiczki-które otrzymałem są idealne na chłodne,deszczowe dni Zwłaszcza koszulka idealnie wchłania pot co czyni ze skora jest w miarę sucha podczas dłuższych wybiegań...

Bez probleów.
4.00

Super sklep

Szybko i sprawnie.
Bardzo dobry

super sklep, szybka wysyłka i kontakt ze sprzedającym :)
Bardzo dobry

Kurtka świetnej jakości :) Lepsza, niż mogłoby się wydawać. Był mały problem z kurierem. Ale wszystko skończyło się dobrze. Polecam :))
4.33

Jestem zadowolona z zakupu
4.33
Dobry

Wszystko zgodne z opisem, towar bez zarzutu oraz szybka dostawa. Polecam

towar spełnia oczekiwania
4.50
Bardzo dobry

Przesyłka dotarla później niż miałam napisane,właściwie dopiero po mailu który wyslalam ,produkt pozostawia wiele do życzenia ale za taka cenę nie ma sie tez co dziwić ,ogólnie kupiłam cos z czego nie wiem czy kiedykolwiek skorzystam
3.33
Dostateczny

sklep-presto.pl odpowiada: 27.03.2017 r.
Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Przepraszamy za długi okres realizacji, zakupiony produkt jest to najnowsza wersja modelu. Niestety dostawa od producenta opóźniła się, stąd również opóźnienie w dostawie. Jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu bądź wymiany w ciągu 14 dni. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

szybko , sprawnie- ok
Bardzo dobry

Bardzo mi się podoba szybkość i profesjonalne podejście tego sklepu. Nie omieszkam skorzystać w przyszłości :)

Bardzo dobry

Przesyłka niechlujnie zapakowana, towar dotarł w niewłaściwym kolorze. Nie zwrócę go, bo nie stanowi to dla mnie tak dużej różnicy, ale mimo wszystko to spora wada
3.50
Dobry

sklep-presto.pl odpowiada: 20.03.2017 r.
Dziękujemy za zgłoszenie, Pana uwagi są dla nas bardzo cenne. Przepraszamy za tą sytuację, zwrócimy uwagę na bardziej staranne pakowanie towaru. Jeśli chodzi o zły kolor towaru, zawsze istnieje możliwość wymiany bądź zwrotu. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

Szybko, zamówienie odebrałam w paczkomacie w ciągu 24 h od złożenia
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem,kompletny.Dostawa bardzo szybka. Jak najbardziej polecam zakupy w sklepie Presto. Pozdrawiam

szybciej niż przypuszczałem.
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa.
Bardzo dobry

Zachęcam do zakupu wszystko na najwyższym poziomie,polecam .
Zadowolenie 100

Bez zastrzeżeń
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie.

Nie mam zastrzeżeń.

Bardzo dobry

Towar doszedł szybko i sprawnie zgodnie z oczekiwaniem.

Wszystko w najlepszym porządku
Bardzo dobry

Szybka dostawa, wszystko w porządku.

Polecam ten sklep

sprawne zakupy
Bardzo dobry

Szybka dostawa i przesłana odzież bardzo dobrej jakości. Polecam.
Bardzo dobry

Towar dostarczony szybko,w sposób profesjonalny,polecam.

Dobrze

Bardzo dobry sklep. Polecam

sklep-presto.pl opinie klientów

sklep-presto.pl

Największy sklep sportowo-turystyczny w sieci.

sklep-presto.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.04.2011 r.

Sklep PRESTO oferuje szeroką gamę produktów sportowych i turystycznych. Wyszkoleni i profesjonalni konsultanci doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Najniższe ceny na rynku i najwyższa jakość produktów, które możesz znaleźć w Presto, to gwarancja udanych zakupów.

Kontakt

ORTENS Sp. z o.o.
ul. Nowa 2
32-100 Proszowice
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dominik Szastak
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sklep-presto.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie