Certyfikat dla sklep-presto.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 787 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 24 441 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

jestem zadowolony
Bardzo dobry

Dostawa b. Szybka.Transakcja bez problemu.
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Pełen profesjonalizm.
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Jestem bardzo zadowolona polecam
Bardzo dobry

Bardzo ,natomiast co do obioru przesyłki to masakra jakaś .
Dobry

jestem klientem od kilku sezonów i zawsze jestem bardzo zadowolony ze sposobu załatwienia sprawy. Artykuły są dobrze opisane i zawsze spełniają oczekiwania. Ceny również są bardzo atrakcyjne.
Bardzo dobry

Wszystko dobrze i sprawnie poszło. Dobry opis na stronie, przedmiot w 100 zgodny z informacjami podanymi. Pakowanie towaru mogłoby przebiegać minimalnie szybciej, ale wciąż gorąco polecam

Dla mnie jak zwykle OK. Polecam
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona. Szybka sprawna dostawa.

Jestem w 100 usatysfakcjonowany. Polecam
Bardzo dobry

Bardzo solidne latarki, w dobrej cenie. towar szybko dostarczony.

Jestem zadowolony.

Warty polecenia sklep .
Dobry

Dostawa szybka, wymiana także, ale można było spojrzeć na towar przed wysyłką i zauważyć, że dresy mają dziuuurę...
Dzwoniąc do serwisu, aby ustalić co najlepiej zrobić, zostałem bez ustaleń odesłany do strony reklamacji.
Dobry

Jestem zadowolona z zakupów z jednym zastrzeżeniem-przesyłkę otrzymałam 22.09.2016 , zapłaciłam przy odbiorze a na FV trzeba czekać)

Bardzo dobry sklep

Solidna firma
Bardzo dobry

Zakup i produkty na razie o.k. Bardzo słaba instrukcja użytkowania. Całkowity brak informacji na temat ewentualnych części zamiennych.
Dobry

sklep-presto.pl odpowiada: 26.09.2016 r.
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Są to cenne uwagi, które zostaną przekazane do odpowiedniego Działu w celu weryfikacji.

Bardzo serdecznie polecam sklep
Bardzo dobry

dostawa szybka , towar jak na razie sprawuję się ok pozdrawiam
Bardzo dobry

Wszystko było ok.Dostawa na czas. Towar zgodny z zamówieniem
Bardzo dobry

Jestem,powiadomienie do odebrania wpożo, dziękuję ipozdrawiam.
4.33
Dobry

zrezygnowałem z zakupu, brak dostępnoci towaru, weryfikuję zamówienie
Dobry

To nie pierwszy zakup w Presto. I jak zwykle jestem w pełni zadowolony.

wszystko super, polecam
Bardzo dobry

kubeczki super.Przede wszystkim Nie przeciekają.
Bardzo dobry

Mimo małych problemów które zostały napotkane na drodze dostałem przesyłkę w terminie dla mnie piąteczka :)

O.K. bardzo szybko.

bdb

paczka jest na czas, opis jest w 100-u , polecam
Bardzo dobry

Obsługa bardzo sprawna. Przejrzysta informacja o dostawie towaru. Dostawa towaru w wyznaczonym terminie. Dogodna dla Klienta forma płatności. Towar zgody z opisem. Nie miałam jeszcze okazji skorzystać z serwisu. Pozytym oceniam sklep bardzo pozytywnie - POLECAM.

Bardzo zadowolony

Zakupy ok.

polecam

Polecam

Profesjonalna obsługa
Bardzo dobry

kupilam rower magnetyczny,produkt dostarczony rozni sie od przedstawionego,waga kola zamachowego wynosi 4 kg,a nie tak jak w opisie 5 kg,zamawiajac towar sugerowalam sie miedzy innymi tym faktem.
3.50
Dobry

sklep-presto.pl odpowiada: 22.09.2016 r.
Dziękujemy za wyrażenie swojego zdania. Jeśli stwierdziła Pani, że otrzymany towar jest niezgodny z zamówieniem prosimy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu złożenia reklamacji i rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Presto. Przedmiot który zamówiłam, dotarł do mnie bardzo szybko i był dobrze zapakowany. Polecam :-)
Bardzo dobry

Petardka, szybko łatwo i przyjemnie

sklep-presto.pl opinie klientów

sklep-presto.pl

Największy sklep sportowo-turystyczny w sieci.

sklep-presto.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.04.2011 r.

Sklep PRESTO oferuje szeroką gamę produktów sportowych i turystycznych. Wyszkoleni i profesjonalni konsultanci doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Najniższe ceny na rynku i najwyższa jakość produktów, które możesz znaleźć w Presto, to gwarancja udanych zakupów.

Kontakt

ORTENS Sp. z o.o.
ul. Nowa 2
32-100 Proszowice
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dominik Szastak
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sklep-presto.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie