Certyfikat dla sklep-presto.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 063 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 24 990 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Polexam
Bardzo dobry

Zamówienie zostało zrealizowane w rewelacyjnym czasie. Po miesiącu użytkowania hulajnoga bez zastrzeżeń. Polecam.

Polecam
Bardzo dobry

Długa dostawa a po za tym ok
3.50
Dobry

Transakcja przebiegła prawidłowo i bez problemów. Przy takiej kwocie za grill sprzedawca powinien dodawać darmowe okrycie . Poza tym powstał mały problem przy próbie uruchomienia grilla ponieważ standardowa butla 11KG nie mieści się do niego. To jest dość spory problem ponieważ kiedy zabraknie gazu nie każdy okoliczny punkt wymiany butli oferuje inne niż 11 KG butle .
Poza tym wszystko OK.
3.67
Dobry

Hulajnoga kupiona miesiąc temu wszytko w jak najlepszym porządku. Towar dobrze zapakowany i wysłany na następny dzień.

sklep dostawa godna polecenia
Bardzo dobry

Błyskawiczna dostawa, towar i opakowanie OK
Bardzo dobry

jestem zadowolony z realizacji zamówienia

Jest super
Bardzo dobry

Polecam wszystkim kupującym , towar bardzo dobrej jakości , szybka wysyłka .
Bardzo dobry

Polecam bardzo sklep Wszystko zrealizowane szybko i bez problemów.

Zadowolony

Bez zarzutu
Bardzo dobry

Wszystko w porządku. Towar dotarł na miejsce. Nie mam zastrzeżeń, towar jest dobrej jakości.
Bardzo dobry

bardzo dobry pomysł satysfakcja i bezpieczeństwo zapewnione
Bardzo dobry

Zakupiony sprzęt przyszedł kurierem już następnego dnia od zakupu. Polecam
Bardzo dobry

Bardzo długa dostawa, problem w postaci braku paska i braku chęci ze strony sprzedawcy w kontakcie , rolki OK . Moja ocena 3/5
2.67
Dostateczny

Jestem bardzo zadowolona z zakupu,szybko i bezproblemowo.Polecam

Wszystko sprawnie i dokladnie
Bardzo dobry

Bardzo szybka dostawa zakupionego sprzętu. Orbitrek dostarczony z prostą i czytelną instrukcją umożliwiającą szybkie jego złożenie. Sam sprzęt jak na razie rewelacja, stabilny i cichy. Sklep godny polecenia.
Bardzo dobry

Koszulka,spodnie,czapeczka i rękawiczki-które otrzymałem są idealne na chłodne,deszczowe dni Zwłaszcza koszulka idealnie wchłania pot co czyni ze skora jest w miarę sucha podczas dłuższych wybiegań...

Bez probleów.
4.00

Polecam

Super sklep

Wszystko ok

Szybko i sprawnie.
Bardzo dobry

super sklep, szybka wysyłka i kontakt ze sprzedającym :)
Bardzo dobry

Kurtka świetnej jakości :) Lepsza, niż mogłoby się wydawać. Był mały problem z kurierem. Ale wszystko skończyło się dobrze. Polecam :))

Jestem zadowolona z zakupu
Dobry

Wszystko zgodne z opisem, towar bez zarzutu oraz szybka dostawa. Polecam

towar spełnia oczekiwania
4.50
Bardzo dobry

Przesyłka dotarla później niż miałam napisane,właściwie dopiero po mailu który wyslalam ,produkt pozostawia wiele do życzenia ale za taka cenę nie ma sie tez co dziwić ,ogólnie kupiłam cos z czego nie wiem czy kiedykolwiek skorzystam
3.33
Dostateczny

sklep-presto.pl odpowiada: 27.03.2017 r.
Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Przepraszamy za długi okres realizacji, zakupiony produkt jest to najnowsza wersja modelu. Niestety dostawa od producenta opóźniła się, stąd również opóźnienie w dostawie. Jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu bądź wymiany w ciągu 14 dni. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

szybko , sprawnie- ok
Bardzo dobry

Bardzo mi się podoba szybkość i profesjonalne podejście tego sklepu. Nie omieszkam skorzystać w przyszłości :)

Wszystko ok
Bardzo dobry

Przesyłka niechlujnie zapakowana, towar dotarł w niewłaściwym kolorze. Nie zwrócę go, bo nie stanowi to dla mnie tak dużej różnicy, ale mimo wszystko to spora wada
3.50
Dobry

sklep-presto.pl odpowiada: 20.03.2017 r.
Dziękujemy za zgłoszenie, Pana uwagi są dla nas bardzo cenne. Przepraszamy za tą sytuację, zwrócimy uwagę na bardziej staranne pakowanie towaru. Jeśli chodzi o zły kolor towaru, zawsze istnieje możliwość wymiany bądź zwrotu. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

Szybko, zamówienie odebrałam w paczkomacie w ciągu 24 h od złożenia
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem,kompletny.Dostawa bardzo szybka. Jak najbardziej polecam zakupy w sklepie Presto. Pozdrawiam

szybciej niż przypuszczałem.

sklep-presto.pl opinie klientów

sklep-presto.pl

Największy sklep sportowo-turystyczny w sieci.

sklep-presto.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.04.2011 r.

Sklep PRESTO oferuje szeroką gamę produktów sportowych i turystycznych. Wyszkoleni i profesjonalni konsultanci doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Najniższe ceny na rynku i najwyższa jakość produktów, które możesz znaleźć w Presto, to gwarancja udanych zakupów.

Kontakt

ORTENS Sp. z o.o.
ul. Nowa 2
32-100 Proszowice
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Dominik Szastak
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sklep-presto.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie