Certyfikat dla jubiler-balais.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 14 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 23 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Jestem zadowolony i polecam ten sklep.
Bardzo dobry

otrzymany towar bez zastrzezen.
Bardzo dobry

duży wybór biżuterii w przystępnych cenach
szybka dostawa

super sklep, polecam

polecam :)
Bardzo dobry

Wszystko zgodne z opisem.
Polecam.
Bardzo dobry

Polecam zakupy w Balais Jubiler. Bizuteria doskonale wykonana, obsluga wspaniala i towar od razu wyslany.
Beata

świetne wykonanie super jakość
Bardzo dobry

Wszystko szybko sprawnie i super , dziękujemy bardzo
Bardzo dobry

Towar zgodny z zamówieniem, komplet ładniejszy niż na zdjęciach. Realizacja zamówienia szybko i profesjonalnie. Polecam zakupy w tym sklepie.
Bardzo dobry

Zdecydowanie polecam. Produkt rewelacyjnej jakości, precyzyjnie wykonany, bardzo szybka dostawa, wszystko rewelacja :)

Bardzo udany zakup. Profesjonalnie. 100 satysfakcji. Polecam

Produkt super taki jaki zamówiłem POLECAM TEGO SPRZEDAWCĘ
Bardzo dobry

Bardzo ładna biżuteria, miła obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam

jubiler-balais.pl opinie klientów

jubiler-balais.pl

Biżuteria srebrna, złota, artystyczna, pamiątki.

jubiler-balais.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.11.2014 r.

Sklep jubilerski „Balais” istnieje na rynku od 2005 roku. „Balais” to firma rodzinna tworzona przez ludzi z pasją do piękna. Przez lata udało nam się wypracować konkurencyjną ofertę łączącą w sobie atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych zleceń. Jesteśmy w stanie spełnić warunki nawet najbardziej wymagających klientów. Wciąż pragniemy podnosić standardy oraz zapewniać Państwu produkty najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór biżuterii starannie wyselekcjonowanej oraz najwyższe jakości wykonywanej z różnych materiałów i kruszców. Staramy się na bieżąco podążać za najnowszymi trendami – co kilka dni aktualizujemy nasz asortyment. Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla sklepów jubilerskich na terenie kraju. Od niedawna w naszej ofercie znajduje się złota biżuteria: kolczyki złote, łańcuszki złote, pierścionki złote. Naszym priorytetem jest popularyzowanie polskich producentów biżuterii – uważamy, że wspomaganie rodzimych przedsiębiorców jest niebywale istotne. Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w stanie magazynowym. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi: bransoletki, pierścionki, naszyjniki, kolczyki oraz komplety biżuterii.

Kontakt

84-230 Rumia
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:221658240
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Krzysztof Balandowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z jubiler-balais.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie