Certyfikat dla iglaco.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 17 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 73 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

ta firma jest do dupy :
1) zamowilem zolte etykietki, dostalem bialy. To prawda, "firma nasz bog" mowi sie w Polsce
2) mam dosyc dostac maile od nich
1.00
Niedostateczny

zamówienie zrealizowane w bardzo dobrym stanie
Bardzo dobry

Towar zamówiony otrzymałam zgodnie z zamówieniem .... sprawnie i szybko .Polecam
Bardzo dobry

Opakowanie do mnie dotarło uszkodzone.
4.33

Nie mam zastrzeżeń. Polecam
Bardzo dobry

Wszystko szybko i sprawnie, towar zgodny z zamówieniem.

Polecam
4.33
Dobry

firma dostarczająca nie awizowała ani razu dostawy pomimo przyklejenia na paczce druczku 2 x AWIZOWANO - Firma kurierska DPD w domu cały czas ktoś był a w skrzynce pocztowej brak awiza
3.00
Dostateczny

juz wiele razy skorzystałam z oferty firmy zawsze jestem zadowolona ponieważ towar jest bardzo dobrej jakości za przystępną cenę
Bardzo dobry

super sklep towar dostarczony natychmiast

Polecam

Witam , przesyłka na miejscu , dziękuję
Bardzo dobry

Z towaru jestem bardzo zadowolona. Gorzej z dostawą. Kurier DHL pobrał towar o godz 11,00 jeździł z roślinami i innymi paczkami cały dzień i dostarczył dopiero około godziny 19,00 . Nie wszystkie rośliny są w stanie to przeżyć. Moje na szczęście przeżyły. Kurier powinien wiedzieć jak przewozić rośliny a nie rzucać między paczki. Proponuję zastanowić się czy korzystać z usług firmy DHL.
Bardzo dobry

Dobre zaopatrzenie duży wybór bardzo szybka i solidnie zapakowana przesyłka.Gorąco Polecam Ten Sklep

Wysokiej jakości towar duży wybór szybka dostawa - POLECAM SKLEP
Bardzo dobry

Solidne wykonanie,giętki materiał nie pękający,szybka dostawa - polecam gorąco ten sklep.

wszystko na dobrym poziomie

POLECAM
4.00

iglaco.com

iglaco.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 18.12.2014 r.

Kontakt

Mateusz Sikora IGLACO
Sosnowa 3b
43-332 Pisarzowice
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Mateusz Sikora
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z iglaco.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie