Certyfikat dla manfi.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 194 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 409 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Wszystko super. Polecam:-)
Bardzo dobry

MEGA szybko i sprawnie Zgodnie z oczekiwaniami.
Bardzo dobry

Super obsługa, błyskawiczna dostawa, polecam :-)

wszystko ok
Bardzo dobry

Szybko ,sprawnie, towar zgodny z zamówieniem.

Polecam sklep.

Jestem bardzo zadowolona wszystko na 5 dziekuje

Witam,
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, produkt w 100 zgodny z zamówieniem. Z serwisu raczej nie skorzystam więc ciężko mi ocenić. Ogólnie jestem zadowolona i polecam.
Bardzo dobry

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie, szybka i bezproblemową wysyłka, super kontakt ze sprzedawcą (o wsYstkim informują w mejlach), towar porządnie zapakowany
Bardzo dobry

Zamówiony towar dostarczono bardzo szybko do paczkomatu w stanie bardzo dobrym.
Bardzo dobry

Bardzo sprawna i szybka wysyłka. Wielki plus za otwarcie na klienta i możliwość wprowadzenia zmian w zamówieniu na etapie przygotowania przesyłki.
Bardzo dobry

Szybka realizacja zamowienia i jeszcze szybsza wysylka. Towar zgodny z opisem i w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona

Szybka wysyłka, towar w 100 zgodny z opisem. Polecam
Bardzo dobry

Polecam. Szybko, sprawnie i dołożony gratis :)
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem, dotarł b. szybko lecz został źle zapakowany i dotarł pognieciony.
3.33
Dostateczny

manfi.pl odpowiada: 19.06.2017 r.
Szanowny Panie, Przepraszamy za powstałą sytuację. Oczywiście dołożymy wszelkich starań aby ponowna sytuacja nie zaistniała podczas kolejnych zakupów. Pozdrawiamy, Zespół Manfi

Polecam, zwłaszcza z powodu szybkiej dostawy
Bardzo dobry

Polecam. Szybko. Sprawnie. Dodatkowo otrzymałem mały prezent, który ucieszył synka

Wszystko odbylo sie super

Szybko, sprawnie. Dziękuję

Polecam :)
Bardzo dobry

Towar sklepie internetowym był, ale fizycznie na sklepie towaru nie było. (winę zrzucono na system komputerowy) Na szybko wybieranie towaru innego. Dzieciak chciał co innego (dmuchan.smoka), a musiałem wybrać inny przedmiot. Kontakt telefoniczny utrudniony ( na 5 prób kontaktu tel. 1 próba udała się). Zawiodłem się. Teraz dziecku muszę wytłumaczyć że zwierzak gekon jest podobny do smoka Dramat :(
2.00
Mierny

manfi.pl odpowiada: 05.06.2017 r.
Szanowny Panie przeprosiliśmy za powstałą sytuację i za błąd magazynowy jaki wystąpił ( nie systemu komputerowego). Finalnie wybrał Pan inną zabawkę jaka została wysłana. Ocena 2 nie jest sprawiedliwa. Pozdrawiamy, Zespół Manfi

Bdb
Bardzo dobry

Pełen profesjonalizm, polecam zakupy w tym sklepie.
Zabawkę miałam do odbioru tego samego dnia, w którym ją zamówiłam- odbierałam osobiście.Syn zachwycony samochodem kempingowym Spongeboba.
Bardzo dobry

Szybka, miła i fachowa obsługa. Towar w domu niecałe 24 godziny od zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu transakcji.

Super
Bardzo dobry

Polecam w 100 . Błyskawiczna dostawa.
Bardzo dobry

Bardzo szybka wysyłka (zamówienie w nocy, rano kompletowanie), informacje na bieżąco o realizacji zamówienia, do tego niskie ceny, nie ma się do czego przyczepić
Bardzo dobry

Serdecznie polecam. Żadnych problemów przy finalizacji transakcji. I co najważniejsze córeczka zadowolona
Bardzo dobry

Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany. Polecam. Na pewno jeszcze skorzystam.
4.67

Szybka realizacja zamówienia
Bardzo dobry

ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE Oferuje on produkty, które w rzeczywistości są niedostępne. Wysyła fałszywe maile z numerami ponoć wysłanych przesyłek. Towar nie dochodzi do zamawiającego. Na żądanie rekompensaty proponuje 8 PLN (darmową wysyłkę) przy kolejnych zakupach (SIC). PREZENT URODZINOWY DLA SYNKA NIE DOJECHAŁ a sklep uchyla się od odpowiedzialności za takie praktyki.
1.00
Niedostateczny

manfi.pl odpowiada: 04.05.2017 r.
Oficjalnie przeprosiliśmy Panią za powstałą sytuację Dodatkowo przedstawiliśmy 4 rozwiązania z sytuacji jednak żaden z nich nie satysfakcjonował Pani więc zwracamy wszelkie koszta finansowe jakie Pani poniosła w naszym sklepie.

Super sklep, towar zgodny z opisem. Błyskawiczna wysyłka, zdecydowanie polecam.
Bardzo dobry

Super szybka wysyłka i towar zgodny z prezentowanym.
Bardzo dobry

Polecam sklep, fajne ceny, doskonały kontakt, błyskawiczna dostawa.... dziękuje :)
Bardzo dobry

Szybko sprawnie, procedura przygotowana super (mail, sms, potwierdzenia) chociaż nie ma kontaktu telefonicznego bardzo sprawnie działają Dziękuję i życzę powodzenia.
Bardzo dobry

Zamówienie zrealizowane w sposób szybki i profesjonalny. Mój syn bardzo ucieszył się z zabawki oraz z faktu że dotarła jeszcze przed świętami. Śmiało mogę polecić zakupy w tym sklepie.
Bardzo dobry

Towar został wysłany zaraz po zakupie, szybko, sprawnie i bez problemów. Polecam
Bardzo dobry

Ekspresowa wysyłka zakupionych produktów
Wszystko zgodne z opisem.
Sklep godny polecenia Na pewno skorzystam ponownie
Bardzo dobry

Gorąco polecam ten sklepPrzemiła kontaktowa obsługa.Błyskawiczny transport
Bardzo dobry

Przesyłka dotarła niewiarygodnie szybko, często zamawiam przez internet wiec mam porównanie. Poza tym pierwszy raz korzystałam z funkcji podobnej do inpost tyle że realizowanej przez pocztę. Żeby nie 15 minut w kolejce po odbiór przesyłki w okienku to zapewne ten sposób dostawy byłby bezkonkurencyjny.

manfi.pl opinie klientów

manfi.pl

manfi.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.08.2015 r.

Kontakt

81-036 Gdynia
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:192029701
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Wiesława Biegańska
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z manfi.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie