Certyfikat dla manfi.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 197 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 424 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Szybka realizacja. Niskie koszty dostawy. Towar zgodny z zamówieniem.
Polecam zakupy w tym sklepie

Super

Bardzo szybka wysyłka. Towar pięknie zapakowany. Polecam

Polecam zakupy w manfi.pl
Bardzo dobry

Zamówienie bardzo sprawnie zrealizowane, przesyłka szybko dostarczona bez problemów, zdecydowanie polecam
Bardzo dobry

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam.
Bardzo dobry

Idealna zabawka dla mojego małego miłośnika samochodów. Dziękuje za expresową przesyłkę :-)
Bardzo dobry

bardzo szybka dostawa, wszystko ok
4.67

bardzo szybka realizacja zamówienia
Bardzo dobry

Bardzo rzetelna firma i doskonały kontakt z klientem. Przesyłkę otrzymałam na drugi dzień - czego się nie spodziewałam. Polecam

Super Sklep
Bardzo dobry

Opakowanie fabryczne zabawki wgniecione, szkoda ponieważ przeznaczona jest na prezent. Polecam lepsze opakowanie przesyłki.
4.67
Bardzo dobry

Zabawki według zamówienia, wszystko gotowe do odbioru wcześniej niż by się tego spodziewać.

Wg mnie Ok
2.33
Mierny

manfi.pl odpowiada: 04.09.2017 r.
Szanowny Panie, wystawiłeś pozytywną opinię na temat przebiegającej transakcji a mimo to ocena jest mierna 2,33. Prosimy o informację skąd taka ocena. Pozdrawiamy, Zespół Manfi

Towar zgodny z opisem. Szybka realizacja zamówienia. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Wszystko super. Polecam:-)
Bardzo dobry

MEGA szybko i sprawnie Zgodnie z oczekiwaniami.
Bardzo dobry

Super obsługa, błyskawiczna dostawa, polecam :-)

wszystko ok
Bardzo dobry

Szybko ,sprawnie, towar zgodny z zamówieniem.

Polecam sklep.

Jestem bardzo zadowolona wszystko na 5 dziekuje

Witam,
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, produkt w 100 zgodny z zamówieniem. Z serwisu raczej nie skorzystam więc ciężko mi ocenić. Ogólnie jestem zadowolona i polecam.
Bardzo dobry

Gorąco polecam zakupy w tym sklepie, szybka i bezproblemową wysyłka, super kontakt ze sprzedawcą (o wsYstkim informują w mejlach), towar porządnie zapakowany
Bardzo dobry

Zamówiony towar dostarczono bardzo szybko do paczkomatu w stanie bardzo dobrym.
Bardzo dobry

Bardzo sprawna i szybka wysyłka. Wielki plus za otwarcie na klienta i możliwość wprowadzenia zmian w zamówieniu na etapie przygotowania przesyłki.
Bardzo dobry

Szybka realizacja zamowienia i jeszcze szybsza wysylka. Towar zgodny z opisem i w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona

Szybka wysyłka, towar w 100 zgodny z opisem. Polecam
Bardzo dobry

Polecam. Szybko, sprawnie i dołożony gratis :)
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem, dotarł b. szybko lecz został źle zapakowany i dotarł pognieciony.
3.33
Dostateczny

manfi.pl odpowiada: 19.06.2017 r.
Szanowny Panie, Przepraszamy za powstałą sytuację. Oczywiście dołożymy wszelkich starań aby ponowna sytuacja nie zaistniała podczas kolejnych zakupów. Pozdrawiamy, Zespół Manfi

Polecam, zwłaszcza z powodu szybkiej dostawy
Bardzo dobry

Polecam. Szybko. Sprawnie. Dodatkowo otrzymałem mały prezent, który ucieszył synka

Wszystko odbylo sie super

Szybko, sprawnie. Dziękuję

Polecam :)
Bardzo dobry

Towar sklepie internetowym był, ale fizycznie na sklepie towaru nie było. (winę zrzucono na system komputerowy) Na szybko wybieranie towaru innego. Dzieciak chciał co innego (dmuchan.smoka), a musiałem wybrać inny przedmiot. Kontakt telefoniczny utrudniony ( na 5 prób kontaktu tel. 1 próba udała się). Zawiodłem się. Teraz dziecku muszę wytłumaczyć że zwierzak gekon jest podobny do smoka Dramat :(
2.00
Mierny

manfi.pl odpowiada: 05.06.2017 r.
Szanowny Panie przeprosiliśmy za powstałą sytuację i za błąd magazynowy jaki wystąpił ( nie systemu komputerowego). Finalnie wybrał Pan inną zabawkę jaka została wysłana. Ocena 2 nie jest sprawiedliwa. Pozdrawiamy, Zespół Manfi

Bdb
Bardzo dobry

Pełen profesjonalizm, polecam zakupy w tym sklepie.
Zabawkę miałam do odbioru tego samego dnia, w którym ją zamówiłam- odbierałam osobiście.Syn zachwycony samochodem kempingowym Spongeboba.
Bardzo dobry

Szybka, miła i fachowa obsługa. Towar w domu niecałe 24 godziny od zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu transakcji.

Super

manfi.pl opinie klientów

manfi.pl

manfi.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.08.2015 r.

Kontakt

81-036 Gdynia
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:192029701
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Wiesława Biegańska
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z manfi.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie