Certyfikat dla manfi.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 170 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 471 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Super
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z zakupów i sprawnej obsługi.
Dziękuję, pozdrawiam.
Bardzo dobry

To już mój trzeci zakup w sklepie, tym razem jednak z przygodami. Towar najwyższej jakości, niestety jedna z paczek uszkodzona w trakcie przesyłki.

Ze strony sklepu wręcz wzorowa obsługa reklamacji. Bardzo szybko, bardzo sprawnie - bez zbytecznej biurokracji. Polecam. Zakupy w tym sklepie to naprawdę gwarancja najwyższej jakości.
Bardzo dobry

Mega szybka dostawa, , info na bieżąco o statusie zamówienia,napewno będę zamawiać w manfi

Świetna współpraca, polecam gorąco

super
Bardzo dobry

Swoje zmówienie odebrałam w Hurtowni "DAMI" w Gdyni ul. Pucka- Zamówienie na mnie czekało na miejscu dokupiłam kilka zabawek. Obsługa służy radą i jest bardzo uprzejma

Polecam sprzedawce
Bardzo dobry

Błyskawiczna wysyłka, bardzo dobry kontakt z klientem, gorąco polecam
Bardzo dobry

Mega szybko, mega sprawnie i mega zadowolenie. Towar zgodny z opisem a obsługa na najwyższym poziomie. Wzór dla innych. Szczerze polecam.

Bardzo sprawnie
Bardzo dobry

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep,bogaty asortyment, ceny atrakcyjne. Tylko zachwalać i polecać innym.

Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa. Polecam
Bardzo dobry

Towar został źle zabezpieczony i opakowanie zabawki przyszło zniszczone. Lalka była zawinięta jedynie w folię. Pomijam już, że zamawiałam kuriera DPD, a sklep wysłał kurierem GLS z którym są zawsze problemy i paczka przyszła z opóźnieniem. Gdybym wiedziała, że sklep dokona wysyłki kurierem GLS to nie złożyłabym zamówienia.
1.33
Niedostateczny

Zabawki takie jak w opisie na stronie sklepu.
Informacja o zamówieniu na każdym kroku jego realizacji oraz szybka wysyłka.
Polecam
Bardzo dobry

przesyłka zgodna z zamówieniem, trochę długo czekałam, w porównaniu z innymi zamówieniami w innych firmach
4.33
Dobry

Jestem zadowolona.

Szybka dostawa, super jakość
Bardzo dobry

Towar ok, w jednej rzeczy lekko podniszczone pudełko, po zakupie okazało się, że zakupionej rzeczy sklep nie ma na stanie i byłam zmuszona do wyboru innej, oczywiście za te niedogodności nie otrzymałam żadnej rekompensaty. A teraz gdy zdecydowałam się jednak na zwrot tego "zamiennika" są ogromne problemy, a kontaktu telefonicznego nie ma, telefon podany na stronie internetowej nie odpowiada.
3.67
Dobry

Wszystko w jak najlepszym porządku :-)
Bardzo dobry

Wszystko super, tanio i szybko :) POLECAM :)
Bardzo dobry

Sprawnie, bez żadnych problemów.
Bardzo dobry

Szybka dostawa , towar dobrze zapakowany polecam.
Jedyny mankament to mała ilość banków w ofercie szybkiej płatności. Musiałam płacić przelewem tradycyjnym co wydłużyło proces o 1 dzień
Bardzo dobry

Dostawa expresowa.Towar spełniający moje oczekiwania.Szczegółowe informacje o realizacji zamówienia.Pełen szacunek dla sprzedającego.
Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Zabawki super, jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam

Super :-)
Bardzo dobry

szybka i sprawna obsługa.
Bardzo dobry

W ciagu dwóch dni zamówienie było w paczkomacie pod domem.
Bardzo dobry

Bardzo dużo fajnych zabawek, przejrzysta strona internetowa. Odbiór osobisty może sprawiać problemy w godzinach szczytu (korek), ale... jak się wejdzie do ich sklepu stacjonarnego, to lepiej nie być tam z dziećmi - mnóstwo zabawek, raj dla dziecka :D
Bardzo dobry

Wszystko super i sprawnie, szybka dostawa, towar zgodny z opisem. Świetnie. Polecam ten sklep
Bardzo dobry

Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Proces realizacji zamówienia, kontakt ze sklepem, szybkość dostawy - wszystko to bez zarzutu.

super

Bardzo dobry servis,dostawa sipko

Wszystko w porządku
Bardzo dobry

To są niedrogie klocki. Niestety jakość wykonania jest adekwatna do ceny.
Bardzo dobry

wszystko super zamówione przedmioty zgodne z opisem, szybka wysyłka. Polecam
Bardzo dobry

Błyskawiczna dostawa.Solidnie zapakowana przesyłka. Towar zgodny z opisem.
Bardzo dobry

Bardzo dobry sklep. Każdy towar konkretnie opisany, szybka realizacja zamówienia oraz dostawa. Dostarczony towar w 100 zgodny z moim zamówieniem. Ponadto duży wybór zabawek. Mój ulubiony sklep, którego napewno będę stałym klientem. Z czystym sumieniem polecam go każdemu.
Bardzo dobry

Zakupy w tym sklepie to przyjemność, ceny atrakcyjne, zabawki (Melissa & Doug) wysokiej jakości, szybka przesyłka, produkty dobrze zapakowane. Polecam

manfi.pl opinie klientów

manfi.pl

manfi.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.08.2015 r.

Kontakt

81-036 Gdynia
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:192029701
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Wiesława Biegańska
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z manfi.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie