Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 264 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 681 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

towar odpowiada rysunkowi,wymiary sa adekwatne do tych ktore podalam w zamowieniu
Bardzo dobry

Dostawa błyskawiczna w następnym dniu roboczym. Jestem zadowolona z zamówionej garsonki, wygląda jak na zdjęciach, rozmiar też się zgadza, zamówiłam 50, bluzka i spódnica pasuje idealnie, marynarka ciut ciasna,ale nie odsyłam, może schudnę. Noszę długie spódnice i nigdzie nie mogłam kupić, aż trafiłam na Wasz sklep.Garsonka odpowiednia dla pań po 60.
Bardzo dobry

Super obsługa telefoniczna , dokładne doradzenie , szybka wysyłka.Moje zadowolenie w 100.DZIĘKUJĘ.
1.00
Niedostateczny

Sprawna dostawa przesyłki, dobra jakość dostarczonego produktu, fachowa, miła obsługa w sklepie. Zbyt długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy za odesłany towar.
4.33

Piękna sukienka. Dokładnie wykończona. Polecam serdecznie
Bardzo dobry

Towar otrzymałam bardzo szybko.Sukienka jest bardzo ładna, materiał dobrej jakości, rozmiar w sam raz. .Szkoda,że nie mogłam się w nią ubrać, muszę poczekać na cieplejszą aurę.
Bardzo dobry

Sukienka idealnie dopasowana.Super materiał.Dostawa i kontakt profesjonalny.Gorąco polecam

Towar otrzymalam ,jestem b. zadowolona , polecam, napewno wrócę
Bardzo dobry

Szybko i sprawnie.Towar zgodny z zamówieniem.Polecam gorąco ten sklep.

Polecam.
Bardzo dobry

obsługa miła (kontakt telefoniczny) ale poza tym mizeria straszna
2.67
Dostateczny

szybko sprawnie wszystko zgodne zopisem
Bardzo dobry

Produkt bardzo dobry, niska cena i szybka wysyłka. polecam

towar 1 klasa tylko rozbieżne informacje co do czasu realizacji zamówienia
4.33
Dobry

Doskonały sklep internetowy z możliwością przymiarki w wybrany dzień i w wybranym sklepie stacjonarnym przed dokonaniem zakupu - polecam
Bardzo dobry

Zamówiona sukienka okazała się za mała pomimo właściwego rozmiaru. Zamek bardzo ciężko się otwierał i zamykał. Przesyłka dotarła bardzo szybko i nie było żadnych problemów ze zwrotem.
Bardzo dobry

Zakupione sukienki ładne i dobrze wykonane, obsługa serwisowa kompetentna i miła. Jedną z sukienek odesłałam bo nie pasowała i jestem w trakcie oczekiwania na zwrot zapłaconej kwoty.Czas dostawy niestety mijał się nieco z czasem zapowiadanym wcześniej mailowo i stąd opóżnienie w odbiorze .Mimo to myślę że jeszcze wrócę tutaj na zakupy.
Bardzo dobry

Wszystko w najlepszym porządku, rozmiar zgodny z podanymi danymi.
Bardzo dobry

Sklep ekspresowo dokonał wysyłki towaru. Jestem również zadowolona z porady w kwestii doboru rozmiaru sukienki. Polecam wszystkim
Bardzo dobry

Całość bez zarzutu. Wszystko OK.
Bardzo dobry

Świetna współpraca ze sklepem.Towar najwyższej klasy.Polecam
Bardzo dobry

Miła, fachowa obsługa. Towar dobrej jakości. Sklep polecam.
Bardzo dobry

Zamówione produkty spełniają moje oczekiwania. Panie telefonistki są bardzo miłe i dzwonią jak brak towaru jest na stanie czy niema zamówionego rozmiaru. Właśnie mi się coś takiego przytrafiło i z błękitnej zmieni a łam na perłową. Aczkolwiek, jeśli by była niebieska czy błękitna jak ta perłowa to proszę mnie powiadomić. Również proszę o powiadomienie mnie jak będzie torebka DAVID JONES DTR660A To
Bardzo dobry

Towar zgodny z zamówieniem.
Dostawa bardzo szybka.
Gorąco polecam

Sukienka świetna.
Bardzo dobry

Płaszczyk elegancki,dobrze uszyty.Jestem zadowolona z zakupu.Bardziej wiosenny niż jesienny.Ładnie się prezentuje.
Bardzo dobry

Torebka tania i nic nie warta cała się wyciera
1.67
Mierny

Sukienka zgodna z opisem . Rewelacyjna. . .szczerze polecam. . .
Bardzo dobry

Granatowy żakiecik jest ładnie uszyty. Kolor i materiał bez zarzutu. Rozmiar 46 ma rękawy 3/4. Dla mnie (mam 170 cm wzrostu i dość długie ręce) są one zbyt krótkie. Sięgają zaledwie trochę za łokieć.
Bardzo dobry

Mimo zapewnień w opisie, sukienka jest za krótka (powyżej kolan), przy wzroscie 176 cm. Jeżeli ma się nadwagę, to trzeba kolana przykrywac, bo inaczej wygląda sie groteskowo.. Szkoda,że obecnie tego domy mody nie rozumieją..
4.00
Dobry

Sukienka super. Leży idealnie. Podane wymiary zgadzają się. Polecam.
Bardzo dobry

wszystko zgodne z opisem,szybka dostawa sukienka super,gorąco polecam i na pewno jeszcze nie raz zrobię zakupy w FOKUSIE
Bardzo dobry

pomoc przy wyborze, szybka dostawa i super towar (zestaw sukienka i żakiet):)))
Bardzo dobry

Zakup bardzo udany.Rozmiar i kolor zgodny z prezentowanym w reklamie.Dostawa błyskawiczna i łatwy odbiór w paczkomacie .Polecam zakupy w Fokusfashion Wszystkim Teresa
Bardzo dobry

oceniam zakupy w fokusfashion za bardzo udane ,rozmiar który wybrałam
idealnie pasuje ,szybka dostawa i łatwy odbiór w paczkomacie.POLECAM Wszystkim zakupy u Was.Teresa
Bardzo dobry

płaszczyk śliczny wart swojej ceny rozmiar co do centymetra
Bardzo dobry

Płaszczyk jak na tą cenę bardzo ładny, mógłby być jednak dłuższy. Przy wzroście 164/rozmiar 46/ ok 10 cm przed kolano.
Obsługa doskonała realizacja zamówienia błyskawiczna. Polecam

Super polecam

jest OK
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, dostawa błyskawiczna. Sukienka super.

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie