Certyfikat dla fokusfashion.com

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 262 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 656 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Płaszczyk elegancki,dobrze uszyty.Jestem zadowolona z zakupu.Bardziej wiosenny niż jesienny.Ładnie się prezentuje.
Bardzo dobry

Torebka tania i nic nie warta cała się wyciera
1.67
Mierny

Sukienka zgodna z opisem . Rewelacyjna. . .szczerze polecam. . .
Bardzo dobry

Granatowy żakiecik jest ładnie uszyty. Kolor i materiał bez zarzutu. Rozmiar 46 ma rękawy 3/4. Dla mnie (mam 170 cm wzrostu i dość długie ręce) są one zbyt krótkie. Sięgają zaledwie trochę za łokieć.
Bardzo dobry

Mimo zapewnień w opisie, sukienka jest za krótka (powyżej kolan), przy wzroscie 176 cm. Jeżeli ma się nadwagę, to trzeba kolana przykrywac, bo inaczej wygląda sie groteskowo.. Szkoda,że obecnie tego domy mody nie rozumieją..
4.00
Dobry

Sukienka super. Leży idealnie. Podane wymiary zgadzają się. Polecam.
Bardzo dobry

wszystko zgodne z opisem,szybka dostawa sukienka super,gorąco polecam i na pewno jeszcze nie raz zrobię zakupy w FOKUSIE
Bardzo dobry

pomoc przy wyborze, szybka dostawa i super towar (zestaw sukienka i żakiet):)))
Bardzo dobry

Zakup bardzo udany.Rozmiar i kolor zgodny z prezentowanym w reklamie.Dostawa błyskawiczna i łatwy odbiór w paczkomacie .Polecam zakupy w Fokusfashion Wszystkim Teresa
Bardzo dobry

oceniam zakupy w fokusfashion za bardzo udane ,rozmiar który wybrałam
idealnie pasuje ,szybka dostawa i łatwy odbiór w paczkomacie.POLECAM Wszystkim zakupy u Was.Teresa
Bardzo dobry

płaszczyk śliczny wart swojej ceny rozmiar co do centymetra
Bardzo dobry

Płaszczyk jak na tą cenę bardzo ładny, mógłby być jednak dłuższy. Przy wzroście 164/rozmiar 46/ ok 10 cm przed kolano.
Obsługa doskonała realizacja zamówienia błyskawiczna. Polecam

Super polecam

jest OK
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, dostawa błyskawiczna. Sukienka super.

Polecam
Bardzo dobry

Bardzo szybka wysyłka, wszystko super. polecam Sukienka z materiału dobrej jakości, elegancka:)

Polecam ten sklep.

Ok.szybko sprawnie. Polecam

Super
Bardzo dobry

chętnie wracam po zakupy tutaj--------------- jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca.

Polecam
Bardzo dobry

Wszystko odbyło się lotem błyskawicy a może i jeszcze szybciej. Towar idealny jak w necie. Jeszcze pewnie tu coś zamówię . Przyznaję pod każdym względem 5 gwiazdek :)
Bardzo dobry

super material dobrze uszyta.Jestem zadwolona.Szybkie dostarczenie do domu
Bardzo dobry

Bardzo ładny kostium, porządnie uszyty. sprawna dostawa. Dziękuję i gorąco polecam zakupy.

111111222222223333333333333asz
Bardzo dobry

Szybka obsługa, towar zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo dobry

Dostawa bardzo szybka i rzetelna. Marynarka pasuje rozmiarem i kolor - ładny granat. Szkoda tylko że na stronie nie ma informacji o składzie materiału z którego jest wykonana. Ubrania z poliestru nie każdy może nosić. Ale się przyda.
4.33
Dobry

wszystkie sukienki,które zakupiłam są cudowne,zgodne z opisem---polecam.Jestem pod wielkim wrażeniem---szybka dostawa,super kontakt i jakość towaru bardzo dobra.
Bardzo dobry

Towar zgodny z zamówieniem,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.Polecam.
Bardzo dobry

Super sukienka.tak jak chcialam rozm. odpowiedni.Dziekuje
Bardzo dobry

Zakupiona torba spełnia moje oczekiwania. Opis odpowiadał rzeczywistości. Cena odpowiednia do jakości. Fajna codzienna torebka na wiosnę i lato.
Bardzo dobry

Wszystko było ok. Odebrałam sukienkę w sklepie w terminie, który mi odpowiadał. Jestem zadowolona z zakupu.
Bardzo dobry

Dobrze uszyte sukienki - ładnie układają się na sylwetce. Porządne materiały. Rozmiarówka adekwatna do opisów. Z każdego zakupu w tym sklepie jestem zadowolona.
Bardzo dobry

Korzystam często z Państwa usług i jak dotychczas jestem zadowolona, polecam innym osobom zakupy u Państwa.Łączę pozdrowienia I.P.
Bardzo dobry

Zakupy w sklepie Fokus Fashion to sama przyjemność, obsługa bardzo miła, dostawa szybka,towar bardzo dobrej jakości. Polecam sklep
Bardzo dobry

Już trzeci raz kupuję w tym sklepie i się nie zawiodłam.
Bardzo dobry

towar wyslany blyskawicznie sukienka ladna ale rekawek inny niz na zdjeciu
4.33

Jestem zadowolona , sukienka fajna
Bardzo dobry

Pomoc serwisu rzetelna,Towar najwyższej jakości.Szczerze polecam

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kontakt

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Polska
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Tomasz Ostrowski
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na fokusfashion.com.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie