Certyfikat dla wiekszyrozmiar.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 119 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 239 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Jestem zadowolona.Zamówienie przyszło szybko sprawnie bez komplikacje. A do tego towar bardzo dobrej jakości
Bardzo dobry

Kurtka przejściowa-rewelacja,zgodna z opisem,ładniejsza niż się spodziewalami i to naprawdę za super cenę.Tabela rozmiarów prawdziwa(nie jest zawyżona ani zaniżona)więc można śmiało brać miarę ze swoich rzeczy.Robilam tu zakupy dla taty pierwszy raz i na pewno nie ostatni.
Bardzo dobry

Sprzedawca godny polecenia. Wzorowo wywiązuje się ze zobowiązań. Nie ma problemu ze zwrotem bądź wymianą zakupionego towaru.

Wszystko wporządku, polecam
Bardzo dobry

fachowe podejscie do klienta, pozdrawiam
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem.Super , jestem zadowolony . Polecam sprzedawcę.

polecam :)
Bardzo dobry

Super firma z przyjemnością robię tu zakupy

OK Tak trzymac

Polecam
Bardzo dobry

NIEWYSTARCZAJĄCY OPIS KROJU SPODNI I KOSZUL - W PRZYPADKU SPODNI : NP. BRAK INFORMACJI STAN WYSOKI, STAN NISKI, STAN ŚREDNI ITP
Dobry

Super sweter. Jakość i kolor zgodny z opisem. Moze odrobine zanizona rozmiarówka. Obsługa rewelacyjna. Polecam.

Bardzo dobry

wszystko super bez problemów

Bardzo dobra firma. Polecam
Bardzo dobry

Szybko i sprawnie. Pełna informacja na każdym etapie zamówienia.
Bardzo dobry

Moja ocena jest na piątkę.Rozmiar,skracanie,kolorystyka jest wszystko OK
Bardzo dobry

Jak zwykle,wszystko OK. Same superlatywy.Gorąco polecam.
Bardzo dobry

Ponowne udane zakupy w sklepie. Towar wysłany bardzo szybko, zgodny z opisem, dobry jakościowo. Polecam

Dla spaślaków jak ja ok

Super sklep
Bardzo dobry

Super sklep.Solidny,szybki.Wymiary dokładnie takie jak podają.Polecam.
Bardzo dobry

DOSTAWA BARDZO SZYBKA.TOWAR DOBREJ JAKOŚCI.ZAKUPY ZROBIŁEM PO RAZ PIĄTY ALE NIE UZYSKAŁEM ŻADNEJ DODATKOWEJ BONIFIKATY .

Towar zgodny z opisem.

Wszysko ok, jak zawsze.
Bardzo dobry

Błyskawiczna obsługa, jak zwykle wszystko ok.
Bardzo dobry

Zamówienie zrealizowano na drugi dzień,towar pierwsza klasa,na pewno zrobię zakupy tu ponownie.Polecam ten sklep wszystkim.

jest ok.
4.00
Dobry

Obsługa bardzo dobra, gorzej z opisem koszuli - to oceniam na dobry.
Dostawa to już domena INPOST-u, na razie nie mogę narzekać.
Dobry

Błyskawiczna wysyłka towaru, żadnych problemów - jak zwykle.
Bardzo dobry

Kilka razy kupowałem w tym sklepie,zawsze byłem i jestem zadowolony i ze sklepu i .z towaru.Polecam.
Bardzo dobry

Rozmiary naprawdę duże i wreszcie mogę ubrać mojego męża bez ciągania go po sklepach. Jednak ze spodniami sporo przesadziłam
Dobry

Ocena bardzo dobra,towar zgodnie z zamówieniem,szybka dostawa,jestem zadowolony,piątka.
Bardzo dobry

wszystkie zakupy sa zgodne z moimi oczekiwaniami dziekuje

Gorąco polecam

Wszystko wzorowo.
Bardzo dobry

Polecam wszystkim ten sklep,towar bardzo dobry,kupuje bardzo duzo przez internet ,ale rzadko zdaza sie by tak blyskawiczne zostala zrealizowana wymiana towaru pod wzgledem rozmiarowki.Wykonalem telefon do sprzedajacego powiadamiajac jego o problemie ,i mile mnie zaskoczyl bo w dniu kiedy kiedy ja odsylalem swoj towar ,sprzedajacy wyslal od razu nowy towar nie czekajac na zwrot,dziekuje

wiekszyrozmiar.pl

wiekszyrozmiar.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.02.2016 r.

Kontakt

64-514 Pamiątkowo
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:630722910
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Sławomir Badziński
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z wiekszyrozmiar.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie