Certyfikat dla wiekszyrozmiar.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 112 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 213 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

DOSTAWA BARDZO SZYBKA.TOWAR DOBREJ JAKOŚCI.ZAKUPY ZROBIŁEM PO RAZ PIĄTY ALE NIE UZYSKAŁEM ŻADNEJ DODATKOWEJ BONIFIKATY .

Towar zgodny z opisem.

Wszysko ok, jak zawsze.
Bardzo dobry

Błyskawiczna obsługa, jak zwykle wszystko ok.
Bardzo dobry

Zamówienie zrealizowano na drugi dzień,towar pierwsza klasa,na pewno zrobię zakupy tu ponownie.Polecam ten sklep wszystkim.

jest ok.
Dobry

Obsługa bardzo dobra, gorzej z opisem koszuli - to oceniam na dobry.
Dostawa to już domena INPOST-u, na razie nie mogę narzekać.
Dobry

Błyskawiczna wysyłka towaru, żadnych problemów - jak zwykle.
Bardzo dobry

Kilka razy kupowałem w tym sklepie,zawsze byłem i jestem zadowolony i ze sklepu i .z towaru.Polecam.
Bardzo dobry

Rozmiary naprawdę duże i wreszcie mogę ubrać mojego męża bez ciągania go po sklepach. Jednak ze spodniami sporo przesadziłam
Dobry

Ocena bardzo dobra,towar zgodnie z zamówieniem,szybka dostawa,jestem zadowolony,piątka.
Bardzo dobry

wszystkie zakupy sa zgodne z moimi oczekiwaniami dziekuje

Gorąco polecam

Wszystko wzorowo.
Bardzo dobry

Polecam wszystkim ten sklep,towar bardzo dobry,kupuje bardzo duzo przez internet ,ale rzadko zdaza sie by tak blyskawiczne zostala zrealizowana wymiana towaru pod wzgledem rozmiarowki.Wykonalem telefon do sprzedajacego powiadamiajac jego o problemie ,i mile mnie zaskoczyl bo w dniu kiedy kiedy ja odsylalem swoj towar ,sprzedajacy wyslal od razu nowy towar nie czekajac na zwrot,dziekuje
Bardzo dobry

BARDZO SZYBKI TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ.TOWAR PIERWSZA KLASA .GORĄCO POLECAM --- MAREK

Oby wszyscy byli tacy

wszystko ok
Dobry

Bardzo dobry i solidny sklep.Polecam.
Bardzo dobry

Wszystko w najlepszym porządku. Miły kontakt i pełne zadowolenie z zakupu.
Bardzo dobry

Bardzo dobry i solidny sklep.Polecam
Bardzo dobry

Dokonałem zwrotu zakupionego towaru tylko ze względu na to, że zamówiłem niewłaściwe rozmiary. Towar opisałem jako dobry ponieważ spodnie były uszyte z materiałów dobrej jakości. Zwrot pieniędzy za towar przebiegł bez najmniejszych problemów, kontakt z właścicielem firmy na bardzo dobrym poziomie. Wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane. Polecam ten sklep z pełną odpowiedzialnością.
Bardzo dobry

Bezproblemowo, dobry kontakt ze sprzedawcą. Zamówione towary zgodne z opisem na stronie.
Bardzo dobry

Witam. Dziękuję bardzo za szybką obsługę , spodenki szyte jak na miarę, zgodne z opisem. Pozdrawiam serdecznie Marek Smorowski
Bardzo dobry

pierwsze zakupy udane . Na pewno nie będą to moje ostatnie zakupy w tym sklepie
Bardzo dobry

Zamówione towary zgodnez opisem,dobre gatunkowo , bardzo dobrze wykończone. Mąż zadowolony. POLECAM
Bardzo dobry

Towar zgodny Z opisem.polecam....

DOBRZE
Dobry

Bardzo dobry sklepBardzo Fajna Załoga Bardzo dobry towarBardzo Polecam.
Bardzo dobry

wszystko szybko, sprawnie i wzorowo.

Wszystko ok.
Bardzo dobry

Pozdrawiam serdecznie życzę Wszystkim zdrowia sukcesów w pracy i większego wyboru 4XX L,5XX L i 6XX L Edward Bronowski Czernichów

Polecam
Bardzo dobry

zamówiłem spodnie na lato, rewelacja Wszystko super....kontakt, towar, dostawa
Bardzo dobry

Wszystko ok mogę powiedzieć lux .
Bardzo dobry

Z zakupów jestem zadowolona, mąż również.

Wszystko okay.
Bardzo dobry

Po raz kolejny szybko, sprawnie, bezpiecznie, Dziękuję

Wszystko ok. Polecam
Bardzo dobry

Błyskawiczna obsługa, żadnych problemów, jak zwykle.

wiekszyrozmiar.pl

wiekszyrozmiar.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.02.2016 r.

Kontakt

64-514 Pamiątkowo
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:630722910
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Sławomir Badziński
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z wiekszyrozmiar.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie